RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Terazi Burcu’nun vizyon sahibi tarafı, genellikle iyi anlaşılan burç olmasını sağlar. İkizler Burcu ile mantık çerçevesinde de duygu çerçevesinde de anlaşması muhtemeldir. Adalet ve dürüstlük konularına kafayı takmış olan Terazi, bu konularda büyük açıkları olmayan kişilerle genelde uyumludur. İkizler Burcu’nun yenilik ve gelişime olan merakı, Terazi Burcu’nun gelecek vizyonu ile birleşince, uyumlu bir beraberlik zor olmayacaktır.

İkizler Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

İkizler Burcu’nun güzel bir aşk yaşayacağı burç olan Terazi, onu sıkmadan, anlayışlı bir şekilde sahiplenir. Terazi Burcu için de İkizler Burcu, zekasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra Terazi Burcu’nun İkizler Burcu’ndaki yaşama sevincinden etkilenmesi de yüksek ihtimaldir. Çünkü Terazi Burcu hem estetiğe hem de yaşam sevincine olan düşkünlüğü ile de bilinir.

İkizler Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burç için evliliğin, birbirlerini tamamlayan bir çifti ortaya çıkaracağı düşünülmektedir. Yükselen burç konusunda büyük bir sorun yoksa iki burç birbirleri ile uyumlu bir evlilik gerçekleştirebilir. Küçük anlaşmazlıkların yaşanacağı konular; genel olarak İkizler Burcu’nun biraz daha umursamaz olması ve Terazi Burcu’nun da kılı kırk yaran düşünce sistemidir. Ancak bu özelliklerin birbirlerini yıpratma konusunda önemli bir etkisi yoktur. Küçük anlaşmazlıklar her evlilikte görülebilir. İkizler Burcu’nun Terazi Burcu’na göre, anlaşabileceği ve evlilik uyumu yakalayacağı burç sayısı daha azdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!