RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Burçların birbirlerine benzer yapılarına karşın, uyumsuz olduklarını söylemek gerekir. Başına buyruk yaşamayı seven İkizler Burcu ve Yay Burcu, aynı zamanda sorumsuzlukla suçlanır. Mutlu olmadığı zamanlarda çabuk sıkılan ve kaçma yolları arayan ikili için birbirlerine tahammül edeceklerini söylemek de zor olacaktır.

İkizler Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Bu burçlarla ilgili söylenebilecek olan ilginç konulardan birisi, birbirleri ile ilişkide en iyi oldukları konunun aşk olduğudur. Aşkı biraz da boş vermişlik içinde yaşayan Yay ve İkizler Burcu, mutlu bir beraberlikle bu ilişkiyi sürdürebilir. Zekası ile öne çıkan iki burcun düşünce sitemi de gelişmiştir. Burada ayrılan ise; İkizler Burcu’nun daha sayısala yakın, Yay Burcu’nun ise sözele yatkın yeteneği olan burç olduklarıdır.

İkizler Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evliliğe en uzak olan 3-4 burçtan 2’si olan Yay ve İkizler, tahmin edileceği gibi uyumlu bir birliktelik yaşayamaz. Aşk yaşadıklarında çok daha rahat olan ikilinin, çok daha büyük sorumluluk gerektiren evlilikte iyi olmadıklarını söyleyebiliriz. O kadar ki; en kısa süren evliliklerin de bu iki burç gibi burçlar arasında olduğunu bile söylemek mümkün. Birbirlerine bu kadar bezemelerine rağmen, bu kadar uzak olmalarının nedeni olumsuz özelliklerinin kendilerinde değil de karşı tarafta göze batıyor olmasıdır. Dolayısıyla anlayış konusunda sabırsız ve empati eksikliği olan bu burçlardan, evliliklerinin iyi gitmesini beklemek, hayalcilik olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (10 Temmuz 2014 saat: 14:45)

    ruyamda eski sevgilimi gordum, eski sevgilim demek icin sahit gerekir daha yeni kavgaliyiz aramiz bittimi belli degil, o yay burce ben ise ikizler burcuyum..
    beni biyerden almaya gelmis ve ben ona diyorumki bari konusalim bu olay hakkinda boyle devam etmesin daha fazla kavgali olmamiza seni kaybetmeye dayanamiyorum diyorum ve agliyorum, arabada yanima geciyo tartisiyoruz baya bi tartistiktan sonra polislerin ordan geciyoruz, ustelik cikmaz bi yola giriyoruz yol tamir icinde geri donmek zorunda kaliyoruz, geri dondugumuzdede az ileride birden kayboluyor eski sevgilim birden arabadayken kendimi yolda yurume buluyorum ve ben agliyorum yine konusamadik diye onu cok ozledim felan diye haykiriyorum.. lutfen yorumlarmisiniz cok sevinirim.. anlayamadim ruya nedemek gercekten bilmek istiyorum.. tesekkurler ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.