RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Burçların birbirlerine benzer yapılarına karşın, uyumsuz olduklarını söylemek gerekir. Başına buyruk yaşamayı seven İkizler Burcu ve Yay Burcu, aynı zamanda sorumsuzlukla suçlanır. Mutlu olmadığı zamanlarda çabuk sıkılan ve kaçma yolları arayan ikili için birbirlerine tahammül edeceklerini söylemek de zor olacaktır.

İkizler Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Bu burçlarla ilgili söylenebilecek olan ilginç konulardan birisi, birbirleri ile ilişkide en iyi oldukları konunun aşk olduğudur. Aşkı biraz da boş vermişlik içinde yaşayan Yay ve İkizler Burcu, mutlu bir beraberlikle bu ilişkiyi sürdürebilir. Zekası ile öne çıkan iki burcun düşünce sitemi de gelişmiştir. Burada ayrılan ise; İkizler Burcu’nun daha sayısala yakın, Yay Burcu’nun ise sözele yatkın yeteneği olan burç olduklarıdır.

İkizler Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evliliğe en uzak olan 3-4 burçtan 2’si olan Yay ve İkizler, tahmin edileceği gibi uyumlu bir birliktelik yaşayamaz. Aşk yaşadıklarında çok daha rahat olan ikilinin, çok daha büyük sorumluluk gerektiren evlilikte iyi olmadıklarını söyleyebiliriz. O kadar ki; en kısa süren evliliklerin de bu iki burç gibi burçlar arasında olduğunu bile söylemek mümkün. Birbirlerine bu kadar bezemelerine rağmen, bu kadar uzak olmalarının nedeni olumsuz özelliklerinin kendilerinde değil de karşı tarafta göze batıyor olmasıdır. Dolayısıyla anlayış konusunda sabırsız ve empati eksikliği olan bu burçlardan, evliliklerinin iyi gitmesini beklemek, hayalcilik olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!