RuyaTabirleri.com

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Duygusal patlama dönemlerinin sık sık yaşandığı Yengeç Burcu’nda, İkizler Burcu için yeterince tahammül görülmez. İkizler Burcu’nun çok daha mantıklı yapısına karşın Yengeç Burcu’nun nispeten daha duygusal bakış açısına sahip olması, aralarındaki farklardan birisidir. İkizler çok daha dışa dönük bir burç olarak algılanırken, Yengeç ona göre daha az sosyaldir.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu’nun Aşk Hayatı

İkizler Burcu’nun çabuk sıkılan ve hayatı dolu dolu yaşamayı seven özellikte olduğunu söylemiştik. Yengeç, edebiyat ve güzel sanatlara merakı olan, duygusal zekası gelişmiş bir burçtur. İkizler Burcu’nun pratik zekası daha sayısaldır. Aralarında bir aşkı olacaksa, hızlı bir şekilde gelişir. Ancak bu durum uzun sürmez ve birbirlerine uygun olmadıklarını anlarlar.

İkizler Burcu ile Yengeç Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu burçlar arasında uyum ne yazık ki zordur. Bu nedenle en önemli konulardan olan evliliğin iki burç arasında yaşanması da çeşitli sorunlara neden olabilir. Bakış açıları farklı olan ve bir olay karşısında tavırlarının ciddi anlamda değişiklik göstermesi, karşılıklı anlayışın kaybolmasına neden olabilir. Hem Yengeç Burcu hem de İkizler Burcu için söylenebilecek olan, kısa sürede ayrılık olmasa bile geçen zamanla beraber birbirlerine karşı hislerinin kaybolabileceğidir. Bu durumda yükselen burçların devreye girmesi ve orta yolun bir şekilde bulunması gerekir. Tersi bir durumda, iki burç için de anlaşmak sıkıntı oluşturur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!