RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Aslan Burcu uyumu, genel olarak bir güç savaşına dayanır. İki otoriter ve göz önünde olmayı seven burç, keskin sınırlar çizerek bir araya gelebilir. İki burcun her türlü iletişimi, gergin bir ortam oluşturma potansiyeli ile devam eder. Tartışma potansiyeli yüksek olan bu burçtan insanlar, her zaman olmasa bile iyi anlaştıklarında, birbirleri için vazgeçilmez olabilirler.

Koç Burcu ile Aslan Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burç için de aşk, diğer burçlara bakıldığında çok büyük travmalara neden olmaz. Fakat iki burcun genellikle olmasa bile, nadir yaşanan iyi anlaşmaları kendisini göstermeye başlarsa, o ana kadar yaşamadıkları bir aşk duygusu ile dolabilirler. Birbirlerini hem çeken hem de iten bu ikili, zor ama tutkulu bir ilişki yaşarlar.

Koç Burcu ile Aslan Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Aslan Burcu’nun evlilik hayatı için aşk hayatı kadar iyi şeyler söylemek zor olacak. Çünkü evliliğin sorumluluğu, iki taraf için de gerginliğin ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Anlaşmazlıklar genel olarak “benlik” savaşına dayanacaktır. Bilek güreşi gibi bir ilişki aşkta her ne kadar daha büyük bir coşkuyu tetiklese de evlilik hayatında kısa süren ayrıklara yol açabilir. Sık yaşanmasa bile; iki burcun evliliklerinin sıkıcılıktan uzak ve birbirlerini destekleyici nitelikte olduğunda normalin üzerinde hayat şartlarını meydana getireceği de unutulmamalıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!