RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık Burcu ve Koç Burcu arasındaki genel uyum, anlayış temeline dayanır. Balık Burcu’nun bu özelliği, Koç Burcu’nun güç savaşına olan merakını köreltir. Bu durum da daha anlaşabilir bir ikilinin meydana gelmesi anlamını taşır. Hem iki iyi dost hem de iki iyi sevgili olmaya uygun bu burçtan kişilerle ilgili “her zaman iyi anlaşırlar” diye bir kural ise yoktur.

Koç Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu’nun daha umursamaz tavrına karşı, Balık Burcu’nun duygusal ve düşünceli tarafının ağır basması, anlaşmazlık yolunda bir adım olarak görülebilir. Ancak burada yorum açısından eksikler olabilir. Şöyle ki; Balı Burcu yeri geldiğinde oldukça anlayışlı olabilmektedir. Bu, duygusal zekasının büyük ölçüde gelişmiş olmasıyla açıklanabilir.

Koç Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Balık Burcu’nun evlilik hayatı genel olarak bir değerlendirme yaparsak, uyumlu olmaya adaydır. Daha depresif eğilimli olan Balık Burcu’na karşı, dışa dönük ve zor yılan bir yapıdaki Koç Burcu anlaştığında, ortaya son derece birbirlerini tamamlamaya uygun burçlar çıkar. Yani hem birbirlerine zıt yönde özellikleri hem de tamamlayıcı yanları, iki şekilde yorum yapmayı da mümkün kılar. Burada ikili arasında uyumun ağır basmasıyla, zıtlıkların eksikleri tamamlayacağı sonucu çıkar. Bu da tam bir kenetlenmeye neden olur. Aksi durum ise tez ayrılık gelebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!