RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Başak Burcu için mantık sistemi gelişmiş olan, analizci özelliklerinden bahsedilebilir. Başak Burcu’nun sakin bir burç olması ve geleneklerine bağlılık konusunda göstermiş oldukları hassasiyet, Koç Burcu ile anlaşmalarından belirleyici bir etki oluşturmaktadır. Daha başına buyruk yaşamayı seven ve şahsi kararları ile tanınan Koç Burcu, Başak Burcu ile sorunlar yaşayabilmektedir. Aynı durumu aslında Aslan Burcu ile de yaşayabilen Başak Burcu, diğer burçlarla nispeten iyi ilişkiler kurmaktadır.

Koç Burcu ile Başak Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ve Başak burcu beraberliklerinde entelektüel sohbetlerin, birbirlerine yakınlaşma konusunda etkili olduğu söylenebilir. İki burcun da bu konulara ilgisi ve yeteneği vardır. Aralarına kara kedi girmesine sebep olacak şey ise Koç Burcu’nun daha inisiyatif sahibi olması karşısında, Başak Burcu’nun bu durumu biraz daha dramatize etmesi, anlaşmazlıklar için ateşleyici bir rol oynar.

Koç Burcu ile Başak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Başak Burcu’nun evlilik hayatı için zor olduğu yorumunu yapmak, yanlış olmayacaktır. Bu açıdan bakıldığında, çatışma çıkaran çok sayıda özellik iki burçta da özellik olarak bulunmaktadır. Dünya görüşü birbirine daha yakın olan Koç Burcu ve Başak Burcu, iyi geçinme konusunda daha avantajlıdır.  Aksi halde büyük ölçüde bir ayrışma kaçınılmaz olabilmektedir. Burada yükselen burcun Koç Burcu için su grubundan olması, olumlu etki yapabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!