RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Ateş ve toprak birlikteliği şeklinde de tanımlanabilecek olan Koç Burcu ile Boğa Burcu uyumu, çoğu zaman sorunlu olabilmektedir. Koç Burcu için otoriterlik konusu, Boğa Burcu için de hırs ve inatçılık, iki burç konusunda iletişim açısından yaşanabilecek olası anlaşmazlıklara işaret eder. Boğa Burcu’nun entelektüel yapısı ve hoş sohbeti, Koç Burcu’nun empati niteliği, iki burç arasında olumlu etkilerin ortaya çıkabileceğini de göstermektedir.

Koç Burcu ile Boğa Burcu’nun Aşk Hayatı

Planlı yaşamayı seven Boğalar, biraz daha rahat ve özgürlükçü olan Koç Burcu ile ayrılmaktadır. Koç Burcu’ndaki “ben buradayım” konusundaki öne çıkma merakı, Boğa Burcu’nun daha stabil bir hayat isteği ile çelişebilmektedir. Fırtınalı ve tutkulu, bir ayrı bir barışık aşk hayatı yaşanıyorsa, bu iki burç bir araya gelmiş olabilir.

Koç Burcu ile Boğa Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Boğa Burcu’nun evlilik hayatı için evin içerinde ya da dışarısında kimin çok daha söz sahibi olacağı konusunda bir şekilde anlaşılmış olması gerekmektedir. Bu durumun aksi, çeşitli çatışmalara zemin hazırlayabilir. İki burcun uyumu konusunda olumlu yorumlar yapmak isterdik fakat bu iki burç birbirleri için uyumlu değiller. Bu noktada, yükselen burçların ne olduğu ve burçların hangi özelliklerinin ne ölçüde taşındığı ön plana çıkıyor. Ancak genel evlilik uyumu konusunda aşktan biraz daha farklı olarak sonuç bu şekilde çıkıyor.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koç Burcu ile Boğa Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. Mustafa (01 Mart 2014 saat: 11:42)

    Merhabalar.

    Rüyamda kız arkadaşımı eve getiriyordum ailemin yanına sonra annem neden bunu getirdin dedi bende cevap vermedim ardından mustafa çabuk at şu kızı evden dedi sonra kıza dönerek sen bana beddüa mı ettin dedikten sonra annemin gözleri kırmızılaştı ve bana dönerek bi ayet okudu tam hatırlamıyorum ama o taptığın memeler sana cehennem çukurlarından bir çukur cehennem bataklıklarından bir bataklık olarak geridöncek dedi sonra evin içi siyah bulutlarla çevrildi ve gözümü açtığımda karşımda ayıya benzer bi değişik yaratık vardı beni ısırmaya çalıştı ama oan uyandım .

    şimdiden çok teşekkür ediyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.