RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Otoriter yapısı, Koç Burçları’nın birbirleri ile uyumunda öne çıkan özellikler arasında sayılabilir. Bu durum, Koç Burcu ile Koç Burcu uyumu konusunda bir soğuk savaşın yaşanmasına neden olabilir. Koç Burcu’nun özgürlüğüne düşkün olması ve aynı zamanda sahiplenmeyi sevmesi ise birbirleri ile uyumda olumlu etkileri meydana getirir. İki Koç Burcu beraberliğinde, hedef odaklı tarafları, birbirlerine destek olmaları açısından önemlidir. Tutkulu olmaları, ince düşünmeleri de -her ne kadar çeşitli zıtlaşmalar yaşansa da- birbirlerine karşı anlayış göstermelerini sağlar.

Koç Burcu ile Koç Burcu’nun Aşk Hayatı

Burç uyumluluğunda, Koç Burcu ile Koç Burcu’nun aşk hayatı için çalkantılı bir ilişki yorumunu yapmak yerinde olacaktır. Bunu olumsuz anlamda söylemiyoruz. Birbirlerinden sıkılmamaları ve yüksek tutkuları ile ilişkilerinin ateşini yüksek tutmaları mümkün. Burada, küçük itiş kakışlar şeklinde tanımlanacak anlaşmazlıkların yaşanmasından bahsedilebilir. Sebebi ise inisiyatif alma konusunda Koç Burcu’nun aşırı istekli olmasıdır.

Koç Burcu ile Koç Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Koç Burcu’nun evlilik hayatı için alınacak olan kararlarda ağırlıklı olarak, kimin sözünün geçeceği konusunun açıklık kazanması, iki taraf için de önemli. Zira, Koç Burcu’nun öne çıkan özellikleri arasında, liderlik ve otoriter kimlik ön plana çıkıyor. Bu girişimci ve sonuç odaklı burcun iki üyesinin iyi anlaşmaları, güçlerini birleştirmelerine, birbirleriyle ”lider kim” oyununa soyunmamalarına bağlıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!