RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Hem Koç Burcu hem de Kova Burcu, yeniliğin peşinden gitmeyi sever ve bu durum onların gelişmiş bir vizyona sahip olmasına neden olur. Kova Burcu reformisttir. Gelenekçi yapı ile ilgili değişim gerekliliği vurgusunu yapar. Koç Burcu’nun da bu tavırda olduğu düşünülürse, iki burcun iyi anlaşacağı yorumunu yapmak mümkün.

Koç Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Geleceğin yorumunu ve planını yapmak, Kova Burcu için geçmişten başlar. Yani bir kişi, durum, ya da olayın sonucu hakkında referansları temel alır. Sizinle geçirmiş olduğu bir günün ardından bıraktığınız olumlu izlenime göre iletişime geçen Kova Burcu, Koç Burcu’nun hedef odaklı olmasından etkilenebilir.

Koç Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Kova Burcu’nun evlilik hayatının tartışmalara yol açacağı konusunda endişeler, genel kabul görmüştür. Kova Burcu muhalif ve tartışmaya açık bir yapıya sahiptir. Koç Burcu ise tartışmalarda bildiğini okuma haline girdiği zamanlarda oldukça inatçı olabilmektedir. İnatçılık genel özellikleri olmasa da tartışmalara sırasında soğuk savaşı beceremeyen Koç Burcu, Kova ile sık sık fikir ayrılığı yaşayabilir. İki burcun birbirleri ile olan uyumu için olumsuz değerlendirme bu şekilde de olsa, gelecekle ilgili tutkularının, onların daha güçlü bağlarla bir araya gelmesini sağladığını hatırlatmakta fayda var. Yani, kişilerin birbirleri karşısında ne kadar özveri sahibi oldukları, ilişkinin geleceğini belirleyecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!