RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Bu burçların arasında, derin bir uçurum olmasa da hayata bakış açısından bir uyumsuzluktan bahsedilebilir. Koç Burcu’nun daha dışa dönük ve daha az kuralcı olması, tam tersi özellikteki Oğlak Burcu için zıt bir kutbun meydana gelmesini sağlar. Dolayısıyla, anlaşabilme noktasında bu, önemli bir kayıptır.

Koç Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ile Oğlak Burcu’nun aşk hayatı, dillere destan bir tutkuyu ortaya çıkarmaz. Daha temkinli ve ihtiyatlı olan Oğlak Burcu, düzenli bir hayatı seçer. Buna, aşk hayatı da dahildir. Kavak yelleri esmeden yaşadıkları aşklarla bilinen Oğlak Burcu, karar alma ve uygulama konusunda güçlü bir irade sahibidir.

Koç Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Oğlak Burcu’nun evlilik hayatından bahsedebilmek için Koç Burcu’nun kendisine çeki düzen vermesi doğru bir karar olacaktır. Tutumlu, planlı ve düzenli bir hayatı seçen Oğlak Burcu, bazen aklı bir karış havada olabilen Koç Burcu’na tahammül etme konusunda sıkıntılar yaşayabilir. Evcimen olan Oğlaklar, kendisine göre çok daha dışarıda vakit geçirmekten hoşlanan Koçlar için çoğu zaman iyi şeyler düşünmez. Koç için şikayet edilen otoriterlik hakkında ise Oğlaklar pek de sorun çıkartıcı değildir. Onlar ilk olarak planlamayı ve buna göre yaşamayı düşünür. Bir Alman için en iyi burç hangisi derseniz Oğlak Burcu cevabı yerinde olacakken, aynı şeyi bir Türk için düşünürseniz, sonuç Koç Burcu olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!