RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Koç Burcu için iyi anlaşabileceği burçlar arasında Terazi Burçları da yer almaktadır. Koç Burcu’nun liderlik özelliği, kendisine has Terazi Burcu için sorun teşkil etmez. Terazi Burcu’nun çok daha farklı ve yetenekli yapısı; gereksiz tartışmalara girmektense, yapıcı durumların ortaya çıkmasını sağlar. Dürüstlük ve adalet konusunda iki burç için de gösterilen hassasiyet, uyumlu birlikteliğe atılan bir adım olabilir.

Koç Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ile Terazi Burcu’nun aşk hayatı ile ilgili olarak olumlu bir analiz yapmak mümkün. Çünkü birbirleri ile tartışma konusunda yaşananlar, ilişkinin temelini sarsıcı şeyler olmayacaktır. Çok daha yüzeysel konular, büyük bir etkiyi ortaya çıkarmaz. Yaşanan aşk sonucunda evlilik kararının alınmasının kısa süreceği iki burç olan Koç Burcu ve Terazi Burcu, birbirlerini tamamlamak anlamında da destekçi ve yol gösterici olabilmektedir.

Koç Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Terazi Burcu’nun evlilik hayatı ve aşk hayatı birbirine benzemektedir. Aşk hayatında da çok büyük çalkantılar yaşamayan iki burç, evlilik hayatında da oldukça sabırlı ve anlayışlı olabilir. Koç Burcu için kararlı olma durumu her ne kadar Terazi Burcu için biraz zaman da alsa, verilen kararın uygulanmasında iki taraf da gerekli özveriyi göstermektedir. Bu nedenle birbirleri ile anlaşmaya uygun olan iki burç, bir araya geldiklerinde iyi anlaştıklarını hemen fark eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!