RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Yay Burcu Uyumu

İki burcun birbirine benzeyen yanları oldukça fazladır. Dışa dönük olan ve özgürlük düşkünü şeklinde tanımlanan iki burç, bu konuda birbirlerine benzemektedir. Kendisini gösterme çabasında olan ve bu nedenle zaman zaman bencillikle suçlanan Koç Burcu, Yay Burcu ile anlaşmak için bu konuda biraz fedakarlık yapmalıdır. Yay Burcu ise sabırsızlık özelliğini törpüleyerek, çok daha kararlı ve sakin olarak, daha uyumlu olabilir.

Koç Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ile Yay Burcu’nun aşk hayatı, benzerlikleri ön plana çıktığında oldukça güzel sonuçlara meydan verir. İki taraf için de aşırı bağımlı olmama durumu, aşırı sahiplenmeme özelliği, birbirlerini sıkmamalarını sağlar. Aksi bir durumda iki tarafın da ilişkiyi eskisi kadar benimsemeyeceği söylenebilir. Bu nedenle Yay Burcu sabır konusunda daha düşünceli olmalıdır.

Koç Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu burçların evlilik hayatlarında olumsuz bir durumun yaşanması için küçük elektriklenmeler yeterlidir. Yay Burcu evlilik de dahil olmak üzere birçok konuda çabuk vazgeçebilme niteliği ile bilinmektedir. Bu, evlilik gibi çok daha idare etme kapasitesi gerektiren ilişkilerde, büyük bir sorun oluşturur. Bu sorun, Yay Burcu için genel sorunlar arasında da gösterilebilir. Genel uyum konusunda sorun yaşayan Koç Burcu’nun iyi anlaştıkları burçlardan sayılabilecek olan Yay Burcu, daha sabırlı ve anlayışlı olduğunda, iyi bir ilişkiden bahsetmek mümkün olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!