RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Yengeç Burcu arasında bir uyumdan söz edebilmek için Yengeç Burcu tarafından ısrarla beklenen saygı ve anlayışın gösterilmesine dikkat edilmesi gerekir. Tüm hayatı boyunca güvenebileceği kişileri seçmeye çalışan Yengeç Burcu, bu özelliği ile Koç Burcu’ndan böyle bir beklenti içerisine girecektir. Koç Burcu’nun da dürüstlük konusundaki hassasiyeti, iki burç için uyum konusunda belirleyici olabilir.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun aşk hayatı hakkında, Yengeç’in daha fazla ihtiyaç duyduğu planlı olma konusuna özen gösterilmesi gerekir. Aksaması halinde sorunların başlamasının kaçılmaz olacağı bu durum, iki taraf için de iyi bir ilişki için büyük önem taşır. Yengeç Burcu’nun değer verdiği birisinden ayrılması Koç Burcu’na göre çok daha zordur. Ancak kaybedilen güven ikisi için de sonun başlangıcı olur.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun evlilik hayatı, bir denge ve düzenin yakalanmasına bağlıdır. Koç Burcu’nun bazen başına buyruk havasına tahammül etmesi gereken garantici Yengeçler, bekledikleri anlayışı Koç Burcu’na da göstermelidir. Evliliklerin temelinin de anlayış üzerine kurulduğu düşünülürse, sınırların bilinmesi iki taraf için de seviyeli bir ilişkiyi ortaya çıkaracaktır. Evine aşırı düşkünlüğü ile bilinen Yengeç’ler dışarıda vakit geçirmekten daha fazla hoşlanan Koçlar ile ortak bir paydada buluşabilmelidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. tuğçe çınar (23 Haziran 2014 saat: 13:04)

    eski sevgilim beni takip ediyordu ailesiyle birlikte ve benim çevremde ki bütün erkekleri tek tek sırayla suyu az olan bir dereye atıyordu ama attığı kişiler canlı olarak çıkıyordu dereden asıl amacı abime zarar vermekti çünkü abime çok düşkün olduğumu biliyor en son abim onların yanındayken ben abimi çağırdım çünkü amacını biliyordum abim ben annem ve birkaç kişi daha eve gittik köy eviydi jandarmayı aradık ve evim etrafı eli silahlı askerlerle doluydu bizim evi koruyorlardı terde yatar bir vaziyette en son ben eski sevgilimle konuşmak için kapının önüne çıktım bağırdım ona rahat bırak beni diye arkasından bizi barıştırmaya çalıştılar ama ben istemediğimi belirttim eski sevgilim sürekli yanıma gelmeye başladı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.