RuyaTabirleri.com

Koç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Koç Burcu ile Yengeç Burcu arasında bir uyumdan söz edebilmek için Yengeç Burcu tarafından ısrarla beklenen saygı ve anlayışın gösterilmesine dikkat edilmesi gerekir. Tüm hayatı boyunca güvenebileceği kişileri seçmeye çalışan Yengeç Burcu, bu özelliği ile Koç Burcu’ndan böyle bir beklenti içerisine girecektir. Koç Burcu’nun da dürüstlük konusundaki hassasiyeti, iki burç için uyum konusunda belirleyici olabilir.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Aşk Hayatı

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun aşk hayatı hakkında, Yengeç’in daha fazla ihtiyaç duyduğu planlı olma konusuna özen gösterilmesi gerekir. Aksaması halinde sorunların başlamasının kaçılmaz olacağı bu durum, iki taraf için de iyi bir ilişki için büyük önem taşır. Yengeç Burcu’nun değer verdiği birisinden ayrılması Koç Burcu’na göre çok daha zordur. Ancak kaybedilen güven ikisi için de sonun başlangıcı olur.

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Evlilik Hayatı

Koç Burcu ile Yengeç Burcu’nun evlilik hayatı, bir denge ve düzenin yakalanmasına bağlıdır. Koç Burcu’nun bazen başına buyruk havasına tahammül etmesi gereken garantici Yengeçler, bekledikleri anlayışı Koç Burcu’na da göstermelidir. Evliliklerin temelinin de anlayış üzerine kurulduğu düşünülürse, sınırların bilinmesi iki taraf için de seviyeli bir ilişkiyi ortaya çıkaracaktır. Evine aşırı düşkünlüğü ile bilinen Yengeç’ler dışarıda vakit geçirmekten daha fazla hoşlanan Koçlar ile ortak bir paydada buluşabilmelidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!