RuyaTabirleri.com

Kova Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Kova Burcu’nun her zaman yenilik araması ve tekdüzelikten rahatsız olması, iki burç arasında ortaya çıkabilecek olan sorunlara kaynak olabilir. Balık Burcu için sürekli bir değişim, rahatsızlık ve güvensizlik anlamına gelecektir. İki iş arkadaşı da olunsa, bir çiftten de bahsediyor olsak, Balık Burcu ve Kova Burcu arasında bir gerilim yaşanabilir. Kova Burcu’nun muhalif yanı ve Balık Burcu’nun çoğu zaman gereğinden fazla hassas olması, kötü sonuçlar doğurabilir.

Kova Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burç için birbirlerinin dikkatini pek çektiklerini söyleyemeyiz. Aşkın yoğun bir tutku olduğunu ve anlık olarak geliştiğini düşünürsek, iki burcun birbirlerini tam olarak tanımadan bir aşk yaşabileceğini çıkarabiliriz. Birbirlerini tanımaya başlamaları ve aşkın alışkanlığa dönüşmeye başlaması, zıtlaşmaları körüklemeye başlayacaktır.

Kova Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Burçlar arasındaki uyumsuzluğun, yükselen burcun ne olduğuna göre şekil değiştirebileceğini söyleyebiliriz. Ancak Kova Burcu ve Balık Burcu karşılaştırmasına genel olarak baktığımızda, uyum konusunda sorun yaşayacaklarını ve evliliğin onlar için doğru tercih olmayacağını tahmin ediyoruz. Kova Burcu’nun tartışmaya daha meyilli olması ve Balık Burcu tarafından sürekli olarak sevgi ve anlayış beklenmesi, uyum konusunda yaşanması olası problemleri gün yüzüne çıkarır. Bu açıdan bakıldığında Balık ve Kova Burcu için bir araya gelmenin, hele evlilik konusunda bir adım atmanın, olumlu etkileri ortaya çıkarması beklenemez.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!