RuyaTabirleri.com

Kova Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Kova Burcu’nun yine aynı burç ile olan ilişkisi tahmin edileceği gibi uyumlu olmayabilir. Her ne kadar yeniliğe ve farklılığa olan merakı, yine aynı şekilde düşünen bir Kova Burcu tarafından paylaşılıyor da olsa sık sık yaşanacak olan tartışmalar, ilişkileri etkiler. İki burcun da tartışmacı ve muhalif yanı aynı anda ağır bastığında, tahammül sınırının aşılacağını görmek zor değil. Bu burcun insancıl yanı ise her burç için oldukça iyi bir intiba bırakmaktadır.

Kova Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Kova Burcu için aşık olmak, heyecan verici bir konudur ve ilişki boyunca temponun hiç düşmemesi gerekir. Tek düze olan ve o şekilde işleyen tüm olaylardan ve konulardan sıkılan Kova Burcu, bu açıdan çok da sabırlı sayılmaz. Hem gelenekçi hem de yenilikçi ve reformist olan Kova Burcu, aşkta da mantığını elden bırakmaz. İki Kova Burcu’nun yaşayacağı aşk, evliliklerine göre çok daha uyumludur.

Kova Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Kova Burçları, evlilik açısından bazı yanları ile oldukça ideal bir burç olurken, bazı yanları ile de çeşitli sorunlara zemin hazırlayabilir. Tartışma konusunda ısrarcı olduğu zamanlar, evliliklerin yıpranması kaçınılmazdır. Aynı durumu yaşaması, evliliğin monotonlaşması, Kova Burcu için çok sıkıcı bir hal alır. Bu nedenle Kova Burcu’nun aynı burç ile uyumlu bir evlilik ve ilişki yaşamayacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!