RuyaTabirleri.com

Oğlak Burcu

Genel Özellikleri

(22 Aralık – 19 Ocak)

Toprak grubu burçları arasında bulunur. Oğlak Burcu için yönetici gezegen Satürn’dür. Planlı olan ve disiplinli bir hayat süren Oğlaklar, çalışkan bir mizaca sahiptir. Azmederek başarmayı seven ve hayatında bu özelliği ile öne çıkan Oğlak Burcu, kontrollü olmasıyla dikkat çeker. Çoğu şeye ihtiyatlı yaklaşması, risk almayı sevmemesi, öne çıkan diğer tanımlamalarıdır. Dik başlılığı ile tanınan bu burç için biraz kötümser olduğu yorumunu yapabiliriz. Çoğu zaman bu kötümserliğinin melankolik bir hal alması, yalnız kalma isteğini depreştirebilir. Espri gücünün yüksek olması, sohbetler sırasında eğlenceli vakit geçirilmesine neden olur. Kararlı olması, tutumlu olması ve zenginliğe olan yakınlığı Oğlak Burcu’nda görebileceğimiz diğer nitelikler. Evlilik konusunda evine en bağlı olan burçlar arasında olan Oğlaklar, çocukları için oldukça özverili bir tutum takınırlar. Çabuk neşelenebilen ancak yine aynı şekilde hızlı kötümser bir duruma gelen Oğlak Burcu, ani değişen bu ruh hali ile kendisine ciddi anlamda zarar verebilmektedir. Kimilerine göre Oğlak Burcu sıkıcı olarak tanımlansa da hayatında düzeni seven ve bu şekilde yaşamaya çalışan yapısı, onu diğer burçlardan bariz şekilde ayırmaktadır. Bu da büyük bir farklılık olarak göze çarpar.

Oğlak Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Kadını mümkün olduğunca planlı ve düzenli bir hayat ister. Aşk hayatları da evlilik hayatları da bu şekilde olmalıdır. Ayrıntılara önem veren bu burcun kadını, sohbetlerinde sık sık esprili konuşmalar yapar ve çevresini etkiler. Karşı cins tarafından bu yönü çekici bulunan Oğlak Burcu Kadını, evlilik kararı alırken zorlanabilir. Risk almayı sevmeyen yapısı, onu oldukça fazla ihtiyatlı bir hale getirmiştir.

Oğlak Burcu Kadınının İş Hayatı

Oğlak Burcu Kadını iş hayatında tam anlamıyla çalışkandır. En çalışkan burç kadını hangisi dense, rahatlıkla ilk 3’te kendisine yer bulabilir. Kimi zaman kötümser tarafı tutar ve bazı dönemlerde verim düşüşü yaşayabilirler. Hayata karşı umutları genel olarak sabittir ve karamsar olmadıkları sürece planlamalarını severek yaparlar. İş hayatında yer aldıkları statüye göre, giderleri kısma konusunda büyük bir yeteneğe sahiptirler.

Oğlak Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Oğlak Burcu Kadını, diğer burçlarla kıyaslandığında, en iyi Yengeç ve Başak ile anlaşmakta, Akrep ve Boğa ile iletişim kurmamayı tercih etmektedir.

Oğlak Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Erkeği aşka ve evliliğe, tamamen kendisini kaptırarak balıklama atlamaz. Onun için her şey planlı ve programlı olmalıdır. Aksi bir durum, sinirlerinin yıpranmasına neden olur. Kendisi gibi tutumlu olan bir kadınla, çok daha uyumlu bir birliktelik yaşayabilir. Para biriktirmeyi sevmesi ve tutumluluk özelliği, kimi zaman cimri şeklinde yaftalanmalarına sebebiyet verebilir. Kendisi gibi konuşmalarında esprili bir dil benimseyen kadınlarla ilişkileri oldukça iyi gider. Savruk ve düzensiz yaşama sahip olan kişilerle aşk ve evlilik yaşayamayacakları gibi, bu özellikte arkadaşlar da edinmezler.

Oğlak Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Oğlak Burcu Erkeği iş yaşamı için ihtiyaç duyulan kişilerdendir. Bunun nedeni ise oldukça çalışkan olmalarından kaynaklanır. Bu çalışkanlıkla hızlı bir şekilde terfi alabilirler.  Oğlak Burcu Erkeği için çok hırslıdır yorumu yapmak yanlış olacaktır. Oğlak Burcu Erkeği sadece yapısından geldiği gibi çalışkandır ve para biriktirmeyi sevmektedir. Bu burcun erkeklerinin para konusunda tutumlu olmaları, zenginlik için atılmış önemli bir adımdır.

Oğlak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Oğlak Burcu Erkeği, iletişime yatkınlık olarak Başak ve Kova ile özel bir yakınlık kurabilir. Fakat Akrep ve İkizler ile geçinmesi sorun çıkarabilmektedir.

Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!