RuyaTabirleri.com

Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Oğlak Burcu’nun duygu açısından çok derin bir bakış açısı olduğunu söylemek fazla abartı olabilir. Balık Burcu’nun ise duygular ve sevgi konusundaki verdiği değer, herkes tarafından bilinir. Oğlak Burcu’nun düzenli ve planlı bir hayatı sevmesi, Balık Burcu’nun da aynı şekilde bir dünya görüşünün olması, ikisi arasında iyi bir iletişimin kurulmasına katkı sağlar.

Oğlak Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İlişki sırasında Balık Burcu’nun daha aşık taraf olarak değerlendirilmesi, genel olarak mümkündür. Oğlak Burcu için aşk, sevgiye yakın bir duygu olup, aşkın derinliğini çok fazla yaşamazlar. Bu açıdan bakıldığında Balık Burcu’nun aşkta Oğlak Burcu’nu seçmesi zor olarak görünebilir. Fakat Oğlak Burcu’nun düzen ve planlama yanlısı tavırları ona güven verir. Bu durum, Balık için Oğlak Burcu’na doğru bir eğilimin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

Oğlak Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Oğlak Burcu ve Balık Burcu evlilik konusunda, diğer ilişkilerden çok daha iyi bir ilişki kurar. Evliliğin çok daha sevgi ve alışkanlık boyutunun ön çıktığı düşünülürse, Oğlak Burcu’nun da buna uygun bir burç olması göz önüne alınırsa, Balık Burcu’nun ilişkide kendisini rahat ve güvende hissedeceği söylenebilir. Oğlak Burcu’nun evlilikte oldukça evcimen bir yapısı olduğu bilinmektedir. Kuralcı ve disiplinli olan Oğlak Burcu’nun genel olarak evlilik için uygun olduğu da söylenebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!