RuyaTabirleri.com

Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Oğlak Burcu, çok daha mantığıyla hareket eden ve etrafındaki insanlardan da bunu bekleyen bir burçtur. Kova Burcu için de buna benzer tanımlamalar yapmak mümkündür. Ancak iki burcun hayata bakış konusunda çeşitli farklılıkları bulunmaktadır. Oğlak Burcu çok daha tutucu ve kuralcı bir yapıya sahipken, Kova Burcu’nun daha yenilikçi ve risk alan yapıda olduğu söylenebilir. Oğlak Burcu risk alma konusunda istekli değildir ve yeniliklere adapte olma konusunda zaman zaman sorun yaşayabilir. Bu açıdan iki burcun anlaşması konusunda sorunlar ve çatışmalar yaşanabilir.

Oğlak Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

İkilinin aşk hayatı hakkında fırtınalı olmayacağı yorumunu rahatlıkla yapabiliriz. Bunun sebebi ise Oğlak Burcu’nun çok daha stabil bir hayat sahip olması ve Kova Burcu’nun da değişimden hoşlanması olarak gösterilebilir. Birbirlerine uygun olup olmadıkları konusunda fazla zamana ihtiyaç duymayan ikili, anlaşamayacaklarını hissedecektir.

Oğlak Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burç için evlilik hayatı oldukça zor olabilmektedir. Çok daha tutumlu olan Oğlak Burcu’na karşılık, daha cömert olan Kova Burcu, evlilikte buna benzer çok sayıda uyumsuzluk yaşayabilir. Kova Burcu’nun, genel olarak bakıldığında muhalefet etme konusunda öne çıkıyor olması da bu ilişkide tarafların anlaşamamasına neden olabilir. Burada, Kova Burcu’nun sırdaşlığı ve yakın dostluğu, olumlu iletişimde katkı sağlayabilir. Bunun dışında iki burç için evliliğin iyi bir fikir olduğunu söyleyemeyiz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!