RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu

Genel Özellikleri

(23 Eylül – 22 Ekim)

Terazi Burcu Venüs Gezegeni tarafından yönetilmektedir ve bu nedenle sanata olan merakı üst düzeydedir. Hava burcu olan Terazi, adalet konusunda etkin bir mizaca sahiptir. Kararsız karakterleri ağır basmadığı zamanlarda oldukça uyumlu olan ve sempatik bir özelliğe kavuşan Teraziler, hızlı değişen kararları ve duyguları ile bir anda bu uyum ve sempatiyi kaybetmeye meyillidir. Bu duygu, onların güven duygularında da bazı sorunların ortaya çıkmasına ve aşırı alınganlık göstermelerine sebebiyet vermektedir. Güzel sanatlar konusunda doğuştan gelen yetenekler, onların diğer burçlardan farklı bir yerde bulunmasına yol açar. Diplomatik yanları, tarafsız oluşları genelde danışılan bir tarafa dönüşmelerini sağlar. Dengesiz oluşları ve kimi zaman tembelliğe yatkınlıkları, başlarına bela olabilmektedir. İş hayatında ortaklık yapmaya en uygun burç hangisidir? diye bir soru ile karşılaşıldığında, akla gelecek ilk burç Terazi olabilmektedir.

Terazi Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Terazi Burcu Kadını evlilik hayatında mümkün olduğunca uyumlu olmaya çalışsa da bazı dengesizlikler nedeniyle, küçük sürtüşmelere sebep olabilir. Estetik anlayışları oldukça gelişmiş olan Terazi Burcu Kadını, bakımlı ve çekicidir. Aşklarını doludizgin biçimde yaşayan bir burç şeklinde bahsedilmese de Terazi Burcu Kadını’nın aşka düşkün olduğu söylenebilir. Karşı cins tarafından sevilmeleri ve iltifat almaları Terazi Burcu Kadını için büyük bir önem taşır.  İlişkilerinde herhangi bir konuda ve herhangi bir şekilde haksızlık görmeleri, o ilişkinin eskisi gibi olamayacağı durumunu ortaya koyar.  Bu sebepten onlara haksızlık yapmamaya gayret etmelisiniz.

Terazi Burcu Kadınının İş Hayatı

Terazi Burcu Kadını için sanatsal işlerin çok daha uygun olduğu malumdur. Güzel sanatlar ve edebiyat konularına meraklı olan bu burcun kadınları, muhasebe gerektiren işlerden mümkün olduğunca kaçınmaktadır. İş hayatında adaletli olan ve yöneticilik yaptıklarında herkese eşit seviyede davranan Terazi Burcu Kadını, bu açıdan çalışanlar tarafından takdir edilir.

Terazi Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Bu burcun kadınları için aynı gün içerisinde bile değişik ruh hallerinde olma durumu sık yaşanmaktadır. Bu açıdan bakıldığında, arkadaşlığının zor olduğu söylenebilir. En iyi anlaştığı söylenebilen burçlar arasında; İkizler, Başak ve Boğa sayılabilir. Yengeç Burcu ile anlaşması ise oldukça zordur.

Terazi Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Terazi Burcu Erkeği için çapkınlık yakıştırması yapmak mümkündür. Evcimen olmaları, çapkınlık yapmayacakları şeklinde algılanmamalıdır. Güzel ve estetiğe olan aşırı düşkünlük, flörtöz olmalarını sağlar. Yani, Terazi Burcu Erkeği için hem aşk hem de evlilik hayatı için kesin bir sadakatten söz etmek, fazla iyimserlik olacaktır. Emekli olunca bir kıyı kasabasına taşınmak ya da sebze meyve yetiştirmek gibi güncel, şehirli ve eğitimli insan hayalleri Terazi Burcu Erkeği için geçerli değildi. Zira, şehir hayatını bırakmasını sağlamak hiç de kolay olmayacaktır. Bu nedenle onunla böyle planlar yapacaksanız, fazla umutlu olmamanızı tavsiye ederiz.

Terazi Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Terazi Burcu Erkeği için çok çalışkandır denilemez. Ancak aldığı görevleri yerine getirme sorumluluğunu bilme konularında taviz vermemektedir. Bu durum onun takdir görmesine katkı sağlar. Terazi Burcu Erkeği, genellikle bir hiyerarşik yapıda yer alıp, birçok insanla beraber çalışmaktansa, değişik şekillerde de olsa kendilerine ait işler kurmaya eğilimlidirler.

Terazi Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Terazi Burcu Erkekleri, arkadaşlığı uzun süren ancak kolay kolay arkadaşlık etmeyen özelliklere sahiptir. En iyi anlaştığı burçlar arasında; Başak ve Oğlak gelmektedir. En az geçinebildiği burçlar ise Aslan ve Koç olarak dikkat çeker.

Terazi Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!