RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık Burcu için karşısına çıkabilecek olan en uyumlu burçlar arasında, Terazi Burcu da bulunmaktadır. İnce fikirli ve anlayışlı olan Terazi Burcu, Balık Burcu tarafından beklenen güven duygusunu ortaya çıkarmaktadır. Arkadaşlık ilişkilerinde de çift olarak yaşanabilecek olan ilişkilerde de Terazi Burcu’nun Balık Burcu’na güven verdiği ve onunla uyum içerisinde olacağı söylenebilir.

Terazi Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun da aşk konusunda derin bir bakış açısına sahip olması, güzel bir birliktelik için önemlidir. Aşkı sonuna kadar yaşayan bu iki burç, birbirlerinin tüm hayatlarını doldururular. Beraberken dünyadan uzaklaşan bu iki burç, uyumlu bir aşkın örneği olarak gösterilebilir.

Terazi Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Terazi Burcu’nun sahiplenici olması, evcimen olması, çocuklarını iyi anne-baba olması Balık Burcu için yeteri kadar etkileyicidir. Terazi Burcu için de Balık Burcu’nun hassas yanı, onu doğru yönelmesinde etkilidir. Terazi Burcu’nun oldukça gelişmiş olan merhamet ve vicdan özelliği, Balık Burcu’nu incitmesine engel olur. Terazi Burcu’nun hem genel uyumda hem de evlilik hayatında aynı anlayışla devam etmesi de Balık Burcu’ndan kazanmış olduğu güveninin korunmasına yol açar. Terazi Burcu tarafından, Balık Burcu’nu üzecek bir harekeetin sonuçları ise oldukça derin olur. Büyük bir güvenle sevdiği Terazi’nin kendisine yapabileceği olası yanlışı kabul etmesi çok zordur. Bu yüzden, Terazi Burcu adımlarını dikkatli atmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!