RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Terazi Burcu’nun, insancıllığa önem veren Kova Burcu ile anlaşabilmesi mümkündür. Yine, vefa duygusu konusunda Kova Burcu’nun Terazi Burcu tarafından fark edilmesi ve sevilmesi mümkündür. Bu bakımından iyi anlaşabilen bu burçlar, bazı konularda ise birbirileri ile geçinemeyebilir. Kova Burcu tarafından bazı tartışmalarda haklı olunduğunun uzun süre savunulması ve Terazi Burcu’nun adalet konusundaki takıntısı, işleri çıkmaza sokabilir.

Terazi Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burcun da aşk hayatında iyi anlaşmaları olasıdır. Ancak, çeşitli sıkıntıların yaşanmasının da önüne geçilemez. Terazi Burcu’nun aşkı çok daha derin yaşadığını söylemek, yanlış olmayacaktır. Fakat Kova Burcu’nun zaman zaman muhalif durumu, işleri karıştırabilir. Bunun yanı sıra, Kova Burcu tarafından hoş olmayan anıların hatırlatılması da Terazi Burcu tarafından abartılabilir.

Terazi Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik hayatında uyumlu olan Terazi ve sadakat ile sırdaşlık konusunda kendisini hissettiren Kova Burcu’nun ilişkisi, makul bir çerçevede devam etse de bu iki burcun tüm ilişkilerinde olduğu gibi sorunların ortaya çıkması kaçınılmaz olabilir. Sık tartışma yaşayabilecek olan burçlar, birbirlerine zara vermeye başlayan çiftler anlamına gelebilir. Bu bakımından, daha sağlıklı bir ilişkinin ortaya çıkması için gereken sabır duygusunun körelmesi de mümkündür. Terazi Burcu’nun ani değişen kararlarının da Kova Burcu için sinir bozucu olduğu söylenebilir. Zira, Kova Burcu planlama yapma konusunda uzmandır ve bu planların bozulması onu rahatsız edecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!