RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Terazi Burcu’nun genel anlamda ve evlilik konusunda en uyumlu burçlardan olduğu söylenebilir. Balık Burcu ve Oğlak Burcu da yine aynı şekilde onu takip eden diğer burçlardır. Oğlak ve Terazi Burcu’nun birbirleri ile ilişkilerinin iyi olacağını tahmin etmek de zor olmayacaktır. Bu açıdan bakıldığında, ikilinin aralarındaki ilişkiler de gıpta edilecek türden olabilir. Makul olma konusunda Oğlak Burcu’nun ön plana çıkması ve Terazi’nin uyumu, iletişimin yakınlaşmasını sağlayacaktır.

Terazi Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Terazi Burcu’nun çok daha derin bir şekilde aşkı yaşadığı bilinir. Oğlak Burcu’nun aşk konusunda nispeten yüzeyselliği göz önüne alındığında, iki burcun derin bir aşk ilişkisine adım atması mümkün görünmeyebilir. Ancak, Oğlak Burcu’nun dürüstlüğü ve tutarlı olması, Terazi Burcu için karşı taraftan her zaman beklediği bir özelliktir. Bu açıdan bu burçların aşk ilişkilerinde güzel bir beraberliği meydana getireceği ifade edilebilir.

Terazi Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik hayatında da oldukça uyumlu olabilen bu çift için söylenebilecek olumsuz yanlardan birisi ise Oğlak Burcu’nun monotonluğu olabilir. Terazi Burcu’nun sosyalleşme ile ilgili daha atak olması, Oğlak Burcu’nun ise daha geride bulunması, bu konuda ayrı düşünülebileceğini göstermektedir. Bu ve buna benzer bazı küçük ayrışmalar ortaya çıksa da ikili için söylenebilecek olan genel yorum, evliliklerinin ve ilişkilerinin iyi olacağı yönünde olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!