RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Bazen iplerin gerilmesine rağmen, iki Terazi Burcu için uyumdan bahsetmek gayet mümkündür. Birbirlerini anlayan bu ikili, adalet takıntısı kendine benzeyen diğeri için olumlu düşünceler geliştirir. Uyum konusunda genel olarak anlayışlı olan Terazi Burcu, aynı burç ile yakınlık kurmaya eğilimlidir. Terazi Burcu’nun sanata olan yakınlığı da yine aynı burç ile iletişiminde önemli bir yer tutar. Terazi Burçları, sosyal olarak yakınlık kurma eğilimindedir.

Terazi Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk konusunda duyguları oldukça yoğun olan ve bunu sonuna kadar yaşayan Terazi Burcu, güzel bir birlikteliği ortaya çıkarırlar. Birbirlerini mutlu etme konusunda iyi olan burçlar, birbirlerine güven duygusunu da vermektedirler. Terazi Burcu erkeği için biraz daha flörtöz yorumu yapılabilir. Bu durum, ilişkilerde sorun oluşturabilecek bir konu olarak görülebilir.

Terazi Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki Terazi için evlilik konusu, uyumu simgelemektedir. Uyumlu bir şekilde birbirine saygı duyan bu ikilinin hayatı, bu nedenle iyi bir evlilikle mutluluk verici bir hale gelebilir. Terazi Burcu hakkında diğer burçlarla olan ilişkisinde de genel olarak evlilik konusunda uyumlu olduğunun altı çizilmektedir. İki Terazi Burcu’nun da bu açıdan birbirini anlaması ve anlayış göstermesi kolaydır. Empati hakkında, adalet duygusundan gelen bir gelişmişlik olan Teraziler, karşısındaki insanın gözünden dünyaya bakabilmeyi bilmektedir. Uyumlu olmasının sırrının büyük bir bölümü de bundan kaynaklanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!