RuyaTabirleri.com

Terazi Burcu ile Yay Burcu Uyumu

İki burcun da sözel ve edebi yönünün gelişmiş olması, birbirleri için olumlu duygular beslemeleri anlamına gelir. Yay Burcu özellikleri arasında yer alan çabuk sıkılma ve değişiklik isteği, Terazi Burcu’nu sıkıcı bulabileceği zamanlara işarettir. Terazi Burcu tarafından, Yay Burcu’nun aceleci hali ve sabırsız tavrı, olumsuz bir bakış açısını ortaya çıkartabilir. Bu bakımdan, iki burç için yapılacak olan yorum, tek taraflı olmayacaktır. Yani anlaşabilmeye uygun oldukları kadar zıtlaşmaya da uygundurlar.

Terazi Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Bu burçların aşk hayatında da net bir yorumda bulunmak, yanlış olacaktır Çünkü bu burçların çok iyi analaşabildikleri de anlaşamadıkları da görülebilir. Yay Burcu’nun zihin yapısı ve açıklığı, Terazi Burcu için çekici bulunurken, Yay Burcu’nun duyguların emin olamayışı ile ilgili ise soğuma yaşanabilir. Terazi Burcu’nun cazibesi etkileyici olsa da Yay Burcu’nu çeken hırs özelliğinin Terazi Burcu’nda yeteri kadar olmaması, ikili arasında çabuk biten bir ilişkiyi meydana getirebilir.

Terazi Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

Burçların evlilik hayatı için en doğru olanı, yükselen burçlara bakmaktır. Bu burçların uyumunun net bir şekilde ortaya koyulamaması, özelliklerinin kimi zaman uymasından kimi zaman da ters düşmesinden kaynaklanır. iyi bir evliliğin meydana gelebilmesi için Terazi Burcu’nun uyum gücünü, Yay Burcu’nun da insancıllığını göstermesi gerekmektedir. Aksi bir durumda anlaşmaları oldukça zor hala gelecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!