RuyaTabirleri.com

Yay Burcu

Genel Özellikleri

(22 Kasım – 21 Aralık)

Yay Burcu, gezegeni olan Jüpiter tarafından yönetilmektedir. Ateş gurubu burçlardan bir tanesi olan Yay Burcu, neşe veren dışa dönük bir yapıya sahiptir. Özgürlük konusunda hassas olan Yay Burcu, felsefe konusuna özel bir yeteneğe sahiptir.  Uyum ve adaptasyon konularında Yay Burcu parmakla gösterilebilecek derecede yeteneklidir. Edebiyat konusuna olan özel ilgileri ve sezgisel güçlerinin kuvvetli olması, bu burcun öne çıkan diğer niteliklerinden sayılır. Sabırsız olmaları onlar için bir dezavantaj haline gelebilir. Bunun yanı sıra, çabuk sıkılan ve maymun iştahlı olan yapılarıyla, tahammülleri zorlayabilmektedir. Biraz sorumsuz şeklinde yaftalanan Yaylar, ortalığı velveleye vermek konusunda da öne çıkmaktadırlar. Dışa dönük oluşları, her olumsuz durumdan sonra bile umutlarını koruyabilmelerini sağlamaktadır. Sportmenlik denince akla gelen ilk burçlardan olan Yaylar, sorumsuzlukla da suçlanabilmektedir. Zihinlerinin sürekli canlı ve açık olması, Yay Burcu’nun zekasına işaret ettiği özellikler arasındadır. Sonuçlanması istedikleri işlerle ilgili gösterdikleri aceleci tavır, çoğu zaman işlerin karışmasına zemin hazırlar. Bu yüzden kontrollü bir şekilde davranması, onun hayattaki başarısını doğrudan etkileyecektir.

Yay Burcu Kadınının Evlilik ve Aşk Hayatı

Yay Burcu Kadını hem aşk hem de evlilik ile ilgili bir değerlendirmede en uyumlu burç şeklinde öne çıkabilir. Çünkü Yay Burcu Kadınları oldukça makul ve anlayışlı olarak dikkat çeker. Evlilik konusunda adaptasyon konusunda sorun yaşamazlar. İlişkilerde gereksiz yere ortaya çıkan ve iki taraf için de olumsuz bir durumun yaşanmasına neden olan kapris ile ilgili Kova Burcu Kadını’nın eleştirilmesi mümkün değildir. Yapıcı olmaya çalışan bu burcun kadınları, mümkün olduğunca empati yaparak düşünmeye çalışır.

Yay Burcu Kadınının İş Hayatı

Yay Burcu Kadını iş hayatında çok katlı ve çok fazla çalışanın bulunduğu yerlerde verimli olamayabilir. Özgürlük düşkünü ve sabırsız olmaları nedeniyle, iş hayatlarında bazı sorunlar yaşayabilirler. Çalışma arkadaşları ile olan iletişimleri ise iyidir. Onlarla uyum içerisinde olsa da çalışma şekli Kova Burcu Kadını’na uygun değilse, bu sorun büyüyecektir. Çalışma hayatında keyifleri yerindeyse hem kendileri neşeli olur hem de çevrelerine neşe saçarlar.

Yay Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

Yay Burcu doğumlu olan kadınlar için Aslan ve Koç Burçları, iyi, vakit geçirdiği ve kendinse uygun olan yapıdaki burçlardır. Balık ve Başak ile anlaşamayan Yay Burcu Kadını, bu burçlardan uzak durur.

Yay Burcu Erkeğinin Evlilik ve Aşk Hayatı

Yay Burcu Erkeği, bir kadına ilgisini rahatlıkla gösterebilen niteliğe sahiptir. Kadınları etkileme konusunda başarılı olan Yay’lar, anlayışlı olan kadınlara karşı zaafa sahiptirler. Bir tercih sırasında ön sıralara konulacak olan bu özellik, onun aradığı vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Sezgileri oldukça gelişmiş olan Yay Burcu Erkeği, samimiyete önem vermesiyle de arkadaş seçimini biraz ince eleyerek yapar.

Yay Burcu Erkeğinin İş Hayatı

Yay Burcu Erkeği, genel bir uyum içerisinde yapması gereken görevleri düzenli bir şekilde yapar. Çalışkanlık konusunda tüm burcu kapsayacak genellikte bir durumdan bahsedilemiyor. Bir yorum yapmak gerekirse, mutlu olduğu yerlerde yüksek performansla çalıştığı söylenebilir. Mutsuz olduğu iş yerlerinde ise verimi ciddi anlamda düşer. Bu açıdan Yay Burcu Erkeği için çalıştığı yerin kendisi için önemi büyüktür. Neşeli tavırları da iş yerindeki memnuniyet durumlarına göre, çalışma arkadaşlarına da fayda sağlar.

Yay Burcu Erkeğinin Diğer Burçlarla İlişkisi

Yay Burcu’ndan erkekler, en iyi Koç Burcu ve Oğlak Burcu ile anlaşmaktadır. Başak ve Akrep ise anlaşma konusunda ona sorun oluşturan burçlardır.

Yay Burcu ile Koç Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Boğa Burcu Uyumu
Yay Burcu ile İkizler Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Aslan Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Başak Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Terazi Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Akrep Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Yay Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumu
Yay Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!