RuyaTabirleri.com

Yay Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık Burcu ile anlaşabilmesi biraz zor olan Yay Burcu, genel anlamda bu burcu sıkıcı bulabilir. Çok çabuk sıkılması ile öne çıkan Yay Burcu, Balık Burcu ile karşılaştırıldığında çok daha dışa dönük özelliği olan bir burç olarak bilinir. Aralarında derin uçurumlar olmasa da iki burcun anlaşması, zor görünmektedir.

Yay Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İki burç arasında yaşanabilecek olan aşk, ilk zamanlarda oldukça olumlu devam edebilir. Bunun nedeni olarak da Yay Burcu’nun her işe iyi başlayıp, finalde zorlanması olarak gösterilebilir. Balık Burcu’nun detaycı olması da Yay Burcu’nu rahatsız edebilmektedir. Bu burçlar arasında bulunan aşk ilişkisinin geleceğe dönük bir evlilik planı yapmaya uygun olmayacağını düşünüyoruz.

Yay Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Balık Burcu’nun evliliğe uygun bir burç olduğunu söylemek mümkündür. Yay Burcu ise monoton evliliklerde zorlanabilir. Normalde de aceleci ve sıkılgan olan bu burç, Balık Burcu’na tahammül göstermek zorunda kaldığında, yeterli özende olmayabilir.  Evliliğin tahammül üzerine kurulduğu düşünüldüğünde, Yay Burcu’nun en az tahammül gösterdiği burçlardan birisinin Balık Burcu olması, bu ilişkinin yara almasının sebebi olacaktır. Genelde ise Yay Burcu için uyumlu olduğu dile getirilir ve arkadaşlığı hakkında olumlu yorumlar yapılır. Balık Burcu’nun da evlilik hayatı için gereken olgunluk ve uyumu gösterdiği düşünülmesine rağmen, Yay Burcu ile anlaşmakta zorluk çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!