RuyaTabirleri.com

Yay Burcu ile Kova Burcu Uyumu

İki burcun arasında oldukça iyi bir ilişkiden bahsedilebilir. Bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi, ikisinin de yeniliğe ve geleceğe dönük yaşıyor olmasıdır. Gezmekten, plan yapmaktan ve entelektüel sohbetlerden büyük bir haz duyan ikili için iletişim oldukça kolaydır. Bu uyumlu ikilinin küçük sürtüşmeler yaşaması gözlemlense de büyük çaplı sorunlar yaşamazlar.

Yay Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Birbirlerini oldukça mutlu edebilecek özellikte olan bu iki burç, arkadaşlığa önem verir. Birbirlerine de aşkları süresince dost da olabilen Yay ve Kova Burcu, iyi bir ilişkiyi ortaya çıkarır. Analizci yönünü hayatına yansıtan Kova Burcu ve sözel yeteneği oldukça gelişmiş olan Yay Burcu, birbirlerinden sıkılmadan ilişkilerine devam edebilir. Dolayısıyla ikilinin aşk hayatı hakkında “kısa sürer” yorumu, yanlış olacaktır.

Yay Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Yay Burcu’nun evlilik konusunda iyi anlaşacağı ve uyum yakalayacağı birkaç burçtan birisi de Kova Burcu’dur. Bu durum, Kova Burcu için de rahatlıkla söylenebilir. Uyumlu bir evlilik, çiftlerin birbirleri ile ettikleri sohbete de bağlıdır. Bu iki burcun konuşmaları ve hayattaki keyif aldığı anlar birbirlerine yakındır. Gezilerini saatlerce konuşabilir ve bundan büyük mutluluk duyarlar. İyi anne baba olabilen bu iki burçtan kişiler, çocukları için de iyi bir eğitime büyük önem verirler. Yani, bu burçların evlilik konusunda yapacakları en iyi seçimlerden birisi, birbirlerini seçmeleri olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!