RuyaTabirleri.com

Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Yay Burcu’nun hayat enerjisi ve ışığı, yeniliklerin peşinden gitme isteği, Oğlak Burcu için bu kadar yoğun yaşanmaz. Çok daha tekdüze bir hayatı olabilen Oğlak Burcu için zaman ve gelecek planı oldukça önemlidir. Disiplin dışına çıkıldığında büyük bir rahatsızlık hisseden Oğlaklar, Yay Burcu’nun aksine, yeterince dışa dönük değillerdir. Oğlak Burcu için de Yay Burcu biraz savruk ve plansız yaşar ve yeterince tutumlu değildir.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Ateşi düşük bir aşka örnek vermek gerekirse, bu iki burç öne çıkabilir. Oğlak Burcu, diğer bazı burçlarda olduğu gibi (örneğin; Başak ve İkizler) aşkı da planlı ve düzenli yaşamayı sever. Yay Burcu ise aşk konusunda çok daha derin yaşama eğilimindedir. Bu tür durumları sorumsuzluk şeklinde yorumlayan, çalışkan Oğlak Burcu, ilişkisini gözden geçirme ihtiyacı hisseder.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Oğlak Burcu hakkında, evlilik konusunda oldukça uyumlu olduğu söylenebilir. Çoğu burç için Oğlak Burcu ile evlilik biraz sıkıcı bulunsa da, genel evlilik işleyişinin düzenlenmesi ve gelecek planı yapılmasında Oğlaklar öne çıkmaktadır. Bununla beraber tutumlu olan Oğlaklar kendilerine has olan mantık sistemleri ile hayatlarını disipline eder. Yay Burcu’nun böyle durumlarda sıkılgan olduğu ve tartışmaya açık bir pozisyona geldiği bilinmektedir. Buradan hareketle, iki burç arasında evlilik ve diğer ilişkilerde bir uyumdan söz edilemez.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!