RuyaTabirleri.com

Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Yay Burcu’nun hayat enerjisi ve ışığı, yeniliklerin peşinden gitme isteği, Oğlak Burcu için bu kadar yoğun yaşanmaz. Çok daha tekdüze bir hayatı olabilen Oğlak Burcu için zaman ve gelecek planı oldukça önemlidir. Disiplin dışına çıkıldığında büyük bir rahatsızlık hisseden Oğlaklar, Yay Burcu’nun aksine, yeterince dışa dönük değillerdir. Oğlak Burcu için de Yay Burcu biraz savruk ve plansız yaşar ve yeterince tutumlu değildir.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Ateşi düşük bir aşka örnek vermek gerekirse, bu iki burç öne çıkabilir. Oğlak Burcu, diğer bazı burçlarda olduğu gibi (örneğin; Başak ve İkizler) aşkı da planlı ve düzenli yaşamayı sever. Yay Burcu ise aşk konusunda çok daha derin yaşama eğilimindedir. Bu tür durumları sorumsuzluk şeklinde yorumlayan, çalışkan Oğlak Burcu, ilişkisini gözden geçirme ihtiyacı hisseder.

Yay Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Oğlak Burcu hakkında, evlilik konusunda oldukça uyumlu olduğu söylenebilir. Çoğu burç için Oğlak Burcu ile evlilik biraz sıkıcı bulunsa da, genel evlilik işleyişinin düzenlenmesi ve gelecek planı yapılmasında Oğlaklar öne çıkmaktadır. Bununla beraber tutumlu olan Oğlaklar kendilerine has olan mantık sistemleri ile hayatlarını disipline eder. Yay Burcu’nun böyle durumlarda sıkılgan olduğu ve tartışmaya açık bir pozisyona geldiği bilinmektedir. Buradan hareketle, iki burç arasında evlilik ve diğer ilişkilerde bir uyumdan söz edilemez.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Yay Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemen (10 Temmuz 2014 saat: 15:25)

    rüyamda benim yaşadığım yerde geniş yeşil bir tarlada eski sevglimin annesi tam olarak hatırlayamıyorum neyin üzerinde ama yatıyor ben onun yanına gittim ona sarıldım ona seni çok özledi deyip öptüm yanında tanıdığımı sandığım ama tanıdğım olmayan sultan adında onların sözde akrabası bir kadın var bana o kadar çok hatalar yaptılarki yakında duyarsın sevgilimin adını söyledi hiç mutlu değil dedi buarada eski sevglim başka birin ile yeni evlendi anneside rüyamda bana ben seni çok istiyordum ama ne yapayım diyor bende aman boşverin siz nasılsınız hazır gelmişken bir kahve içelim diyerek orada çocuklar var onlara bize iki kahve getirin kahveciyede benim adımı söyleyin ben sonra parasını veririm benimki sade olsun sultan adındaki de orta istedi ama kahveleri içmedik bu arada annesinin yanında eski sevgilimin telefonu var o aradı annesi ve sultanla konuştu ama onlar benim orada olduğumu demedi bende aaa telefonunu değişmiş herhalde bunu annesine bıraktı diye düşünüyorum telefonuda elime alıp inceledim buaralar çok sık onu görüyorum yorasanız sevirim ben bekarım evlenen eski sevgilim ve bizim 7 yıllık bir beraberlimiğiz vardı ama başkasınla evlendi ve banada hala kur yapıyordu ben başkasından öğrendim evlendiğini çok dua ettim artık bilmiyorum niye görüyorum ama 1 haftadır onunla ilgili rüyalar görüyorum
    not mail adresime gönderirseniz sevinirim yayınlansın istemiyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.