RuyaTabirleri.com

Yay Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Yay burçları arasında uyum, değişiklik göstermektedir. Bunu aslında İkizler Burcu’nun birbirleri ile olan iletişiminde de gözlemleyebiliriz. İyi anlaştıkları zamanlarda büyük mutluluk duyan ikili, sorunlu zamanlarda ise birbirinden nefret edebilir. Bu durum hem yükselen burca göre hem de eşref saatine göre değişiklik göstermektedir.

Yay Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Yay Burcu aşık olma konusunda bazen şıpsevdi olabilir. Çoğu zaman kısa süren aşk hayatı, genel sabırsızlık ve acelecilik özelliğinden etkilenebilmektedir. Yay Burcu’na yeni şeyler söylemeniz ve onu gerçekten ikna etmeniz gerekir. Bu iki burcun birbirinden beklentisi bu şekilde olsa da karşı tarafa aynı sabrı göstererek ikna etmesi zordur. Bu nedenle aşk hayatlarında çeşitli çıkmazlara düşebilirler.

Yay Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

İyi bir yükselen ve sabır ile iki burç birbiriyle oldukça iyi bir evlilik yapabilir. İki Yay Burcu için net bir şey söylemek, doğaları gereği zordur. Çabuk değişebilen ruh halleri, bu yönleri ile İkizler Burcu’nu hatırlatmaktadır. Çok duygusal olmasalar da sıkılgan tavırları, onların iyi bir evlilik yaşamında gerekli olan davranışları ortaya koymalarını zorlaştırır. Geleceğe karşı olan umutları ve açık zihinleri ile dikkat çeken Yay Burcu, anlayış konusunda kendi standartlarının üzerine çıkabilirse, güzel bir evlilik hayatı meydana gelebilir. Yay Burcu alışkanlık geliştirdiğinde, vazgeçmesi nispeten zor olmaktadır. Yengeç Burcu kadar olmasa da alışkanlıklarına bağlı olan Yay, bu açıdan evlilik için uygun olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!