RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

İkisi de duyguları ile hareket eden burçlardır. Akreplerin ve Yengeçlerin hisleri ve duygusal zekaları oldukça gelişmiştir. İnsan sarrafı şeklinde algılanabilecek olan bu iki burç, birbirleri ile iyi iletişim kurabilir. Akrep Burcu’nda bazen görülebilen alaycı tavır ve kendisini öne çıkarma isteği, Yengeç Burcu’nda olumsuz karşılık bulur. Yengeç Burcu’nun ise bazen yaşadığı kendisine olan güven sorunu ise Akrep Burcu tarafından hoş karşılanamaz. Buna rağmen burçların iyi anlaşabilecekleri ve büyütülmeyecek sorunların ilişkilerini etkilemeyeceği söylenebilir.

Yengeç Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı

Güzel bir aşk yaşayabilecek iki burç olan Yengeç Burcu ve Akrep Burcu, ilişkileri sırasında dünyadan uzaklaşır. Bu hayal dünyası onların gelecekle ilgili plan yapmalarının önüne geçebilir. Aşk konusunda yoğun bir etki altında kalan iki burcun, tutkulu bir aşk yaşayacakları tahmin edilebilir. Burada iki burç için zaman zaman ortaya çıkan kırılganlık ve alınma konuları, küçük küslüklerin yaşanmasına sebebiyet verebilir.

Yengeç Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda Yengeç Burcu’nun en iyi anlaştığı burçlardan birisi olan Akrep Burcu, onun duygularını okşar. Çocuklarına olan düşkünlüğü de yine Yengeç Burcu’nun etkilenmesi ve bağlanması için önemli bir etkendir. Akrep Burcu da Yengeç Burcu’nun cazibesine kapılabilir. 6. hisleri oldukça gelişmiş olan Yengeçler, Akrep Burcu’nun onun için ne kadar uyumlu olduğunu da hissedebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!