RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

Yengeç Burcu çok daha kendi halinde ve aşırı sosyal sayılamayacak olan bir burçtur. Aslan Burcu ise sosyal ortamlarda “ben buradayım” demeyi seven ve öne çıkan bir burçtur. Bu bakımdan farklı olan burçlar, genel olarak anlaşama konusunda problemlere sahiptir. Yengeç Burcu kendisine karışılmasına ve otorite kurulmasına ciddi tepkiler verebilir. Bu tepkilerin her zaman açık bir şekilde yapılacağını ise kimse garanti edemez. Yengeç Burcu’nun kırılgan yapısı, Aslan Burcu ile olan ilişkisinde zarar görebilir. Aslan Burcu çoğu zaman patavatsız konuşmalar yapabilir.

Yengeç Burcu ile Aslan Burcu’nun Aşk Hayatı

Yengeç Burcu’nun platonik yanı ve aşk konusuna olan düşkünlüğü, çeşitli yanlışlar yapmasına neden olabilir. Aslan Burcu, aşk konusunda çok daha kontrollü ve emin adımlar atarken, aynı durum Yengeçler için geçerli değildir. Bir Yengeç Burcu, Aslan Burcu ile ilişki yaşıyorsa, onun kendisine olan güveninden ciddi anlamda etkilenmiş olabilir. Yengeçlerin, bu özelliği öne çıkan insanlardan yoğun bir şekilde etkilendiği bilinir. Ancak güven konusunda bu burçların çeşitli sorunlar yaşayacağı aşikardır.

Yengeç Burcu ile Aslan Burcu’nun Evlilik Hayatı

Aslan ve Yengeç arasındaki evlilik, uyumlu şekilde devam etmeyebilir. Yengeç Burcu’nun depresif hali ve Aslan Burcu’nun ayakları yere sağlam basan özellikte olması, burçların farklılıkları nedeniyle evliliklerinde sorunlar yaşamasına neden olabilir. Aslan Burcu’nun evlilikte “karar” tasarrufunu elinde bulundurmak istemesi, Yengeç Burcu’nun inatçı kimliğinin gün yüzüne çıkmasına sebep olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!