RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Anlayışları birbirlerine yakın ve benzer özellikleri fazla olan bu iki burç için söylenebilecek şey, oldukça iyi anlaşabilecekleridir. Birbirlerine sonuna kadar güvenebilecek ve sırdaşlık edebilecek olan bu ikili, duygusal bakış açılarıyla kendilerini birbirlerine oldukça yakın hissederler. İkisi için de depresif dönemlerin olduğu ve alınganlıklarının yorucu olabileceği yorumları yapılabilir. Buna rağmen birbirlerine karşı çok daha anlayışlı ve yapıcıdırlar. İki burç arasında Balık Burcu’nun daha rekabetçi olduğu ve hırsını ön plana çıkardığı zamanlardan sıklıkla bahsedilebilir. Yengeç Burcu ise oldukça yetenekli ve hızlı öğrenme özelliği olan bir burçtur.

Yengeç Burcu ile Balık Burcu’nun Aşk Hayatı

İki aşk düşkününün bir araya gelmesiyle, masalsı bir hikayenin başlaması muhtemeldir. Birbirlerini çok seven ikili, aşk konusunda en iyi birbirleri ile anlaşırlar. Hem Balık Burcu hem de Yengeç Burcu için aşk partneri olarak kendisini en fazla eden mutlu eden burç ile beraberliği, büyük ölçüde evlilikle sonuçlanır.

Yengeç Burcu ile Balık Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilikte de birbirlerine en uygun çift olarak dikkat çeken Yengeç Burcu ve Balık Burcu, -küçük tatsızlıklardan bahsetmezsek- oldukça uyumlu ve sakin bir birlikteliğe imza atarlar. Yengeç Burcu’nun çekiciliğinin ve yeteneklerinin ön planda olması, Balık Burcu için etkileyicidir. Balık Burcu’nun daha rekabetçi olması ve planlamalarını oldukça mantıklı yapması, Yengeç Burcu’nu derinden etkileyecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!