RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Yengeç ve Başak için net bir uyum yorumu yapmak oldukça zordur. Bu iki burcun ruh halleri sık değişebilir. Bunun yanı sıra, sürekli olarak anlayış beklemeleri de diğer sorunlar arasında yer alır. Yengeç Burcu da Başak Burcu da yeri geldiğinde inatçı yapısını gösterebilir. Bu özellik, onların anlaşmalarında sorun olabilir. Yine, Başak Burcu’nun değişik konularda titizliğinin öne çıkması da Yengeç Burcu’nu rahatsız edebilir. Bu bakımdan anlaşabilmeleri için ciddi bir çaba sarf etmeleri gerekir.

Yengeç Burcu ile Başak Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk hayatında anlayışı oldukça yüksek olan Yengeçler, bu dönemde yüksek tolerans ile dikkat çekerler. Aynı şeyi arkadaşlık ve evlilik hayatları için söylemek yanlış olabilir. Başak Burcu’nun aşık olduğunda yanıp bitmesi gibi bir durum ise söz konusu değildir. Aşk yaşadığı sırada aklında evlilikle ilgili soru işaretleri yer alır. Karşısındaki kişinin evliliğe ne kadar uygun olduğunu ve gelecekte yaşayabilecekleri olası anlaşmazlıkları sürekli olarak düşünür.

Yengeç Burcu ile Başak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Yengeç Burcu’nun evlilik konusunda başarılı olduğu söylenemez. Başak Burcu ise ona kıyasla çok daha evliliğe hazır bir burçtur. Hayatı planlamalar üzerine kurulduğu için sürekli kafası meşgul olan Başaklar, ailenin geleceği gibi konularda da kendisini gösterir. Yengeç Burcu ise tutumlu değildir. Bu konu, Başak Burcu için oldukça rahatsız edici şekilde algılanabilir. Başak Burcu’nun kıskanç tarafı da Yengeç Burcu’nu ondan soğutmak için bir sebep olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!