RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Kova Burcu Uyumu

Kova Burcu, hayatı çok daha hızlı yaşayan ve yenilikler konusunda çok istekli olan bir burçtur. Yengeç Burcu’nun bu konuda Kova Burcu kadar yenilikçi ve hızlı yaşamayı seven olarak görülmesi beklenemez. Yengeç Burcu’nun duygusal zekası ön plana çıkarken, Kova Burcu’nun çok daha akılcı ve pragmatik tarafı ağır basar. Bu iki farklı bakış açısının, uyum konusunda sorunların meydana gelmesine zemin hazırlayabileceği düşünülür.

Yengeç Burcu ile Kova Burcu’nun Aşk Hayatı

Kova Burcu’nun ilişkilere bakışı ile Yengeç Burcu’nun bakışı arasında farklar bulunabilir. Kova Burcu için Yengeç Burçları yeniliğe açık olmayan ve kaprisleri çoğu zaman bıktırıcı düzeyde bir burçtur. Yengeç Burcu için de Kova Burcu anlayışsız ve bencildir. Bu iki burcun birbirleri hakkındaki abartılı algıları, bir araya gelmelerine ve güzel bir aşk yaşamalarına manidir. İkilinin aşk ilişkileri, arkadaşlıklarında olduğu gibi uyumsuzdur.

Yengeç Burcu ile Kova Burcu’nun Evlilik Hayatı

Bu iki burçtan, “evlilik konusunda daha iyi” diyebileceğimiz bir tanesi yoktur. İkisi için de evlilik büyük uyum sağladıkları bir kurum değildir. Buna karşın evlilik konusunda oldukça iyi anlaştıkları burçlar bulunmaktadır. Fakat birbirleri ile olan evliliklerinde ciddi sorunların kendisini göstereceğini söylemek isabetli olacaktır. İki burcun genel uyum sorununun, evliliklerine de sirayet etmesi kaçınılmazdır. Yengeç ve Kova için en iyi seçimin birbirleri olamayacağını söyleyebiliriz. Yükselen burç iki tarafa da bu konuda yardımcı olabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!