RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Yengeç Burcu için güven oldukça önemlidir. İster arkadaşı ister sevgilisi olsun bu duyguyu yaşamak ister. Oğlak Burcu da ona bu güveni sağlayabilecek bir burç olarak dikkat çeker. Ancak bu olumlu duruma karşılık, Yengeç Burcu’nun önemsediği konulardan birisi de sürekli görmek istediği ilgi ve şefkattir. Arkadaşlıkta bu durum önemsenmese de karşı cins ilişkilerinde sorun ortaya çıkmaktadır. Arkadaşlıkta ise iki burcun anlaşamamasının başlıca nedenlerinden birisi, Oğlak Burcu’nun kötümserlikle suçlanması, Yengeç Burcu’nun ise fazla sorumsuz bulunmasıdır.

Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk konusunda Oğlak Burcu’nun yeterli derinlikte bir ilişki yaşama taraftarı olmadığını, buna karşın Yengeç Burcu’nun aşk konusunu oldukça önemsediğini bilmekteyiz. Bu durum, ikili arasında uyumsuzluk oluşturacak fikir ayrılıklarındandır. Evliliklerinde dahi kendisine ilgi gösterilmesini isteyen Yengeç Burcu, daha soğuk görünen Oğlak Burcu’ndan bu konuda şikayet edebilir. Aşk ilişkilerinde de evliliklerinde de bu burçların duygusal olarak yakınlık kurmasının zor olduğunu ifade edebiliriz.

Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda Oğlak Burcu için çok daha uyumlu ve uygun yorumunu yapabiliriz. Yengeç Burcu için aksi bir şey söyleyemesek de Oğlak kadar evliliğe uygun olduğunu da ifade edemeyiz. Oğlak Burcu’nu çok fazla mantıklı bulan Yengeçler, duygunun çok daha ön planda olduğu ilişkiler istemektedir. Mantık evliliği konusuna sıcak bakan Oğlak Burcu’na karşılık, Yengeç Burcu’nun böyle bir şeyi tercih etmesi çok zordur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!