RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

Bu iki burcun anlaşamayacağını ve sürekli olarak bir itiş kakış durumunda olacağını söyleyelim. Terazi Burcu’nun genel olarak makul olduğu bilinse de Yengeç Burcu ile problemler yaşaması kaçınılmazdır. Yengeç Burcu’nun gel-git yaşaması ve kendisine olan güveninin sık sık zarar görmesi, Terazi Burcu tarafından hoş karşılanmaz. İki burcun da sanata olan merakı, onları bir arada tutmaya yetmez. İki iş arkadaşı ya da iki sevgili olmaları fark etmez. Bir Terazi ve Yengeç uyumlu bir iletişim kuramaz.

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu’nun Aşk Hayatı

Aşk konusunda ilk zamanları iyi ancak son dönemleri kötü aşk ilişkileri, iki burç arasında meydana gelebilir. Bunun nedeni iki burcun da aşk konusunda oldukça istekli ve kendisini kaptıran yapıda olmasındandır. Birbirleri ile anlaşamadan sevgili olan ve o tutkuya kapılan ikili, çok geçmeden yanlış yaptıklarının farkına varacak ve ilişkiyi sonlandıracaktır. Bu burçların en iyi anlaştığı dönem de yine aşk ilişkilerinin iyi giden o ilk dönemidir.

Yengeç Burcu ile Terazi Burcu’nun Evlilik Hayatı

Evlilik konusunda bu burçların birbirinden uzak durması gerekir. Hem Yengeç hem de Terazi birbirlerine karşı anlayışlı ve sabırlı olamazlar. Terazi Burcu’nun Yengeç Burcu için düşündüğü tutarsızlık, ondan kaçmasına yol açar. Sürekli şekilde Yengeç Burcu tarafından beklenen güven ve anlayış, Terazi Burcu için sinir bozucu bir hal alabilir. Çok daha net ve direk olan Terazi Burcu’na karşılık, çok daha duyguları ile hareket eden Yengeç Burcu’nun evliliği, zor olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!