RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Birbirleri ile uyum içerisinde anlaşabilecek olan Yengeç Burcu ile Yay Burcu arasında benzerlikler de bulunmaktadır. Sözel alana olan merak ve güzel sanatlara olan ilgi, iki burcun ortak zevklere sahip olmasına neden olur. Sezgileri açısından da birbirlerine benzeyen burçlar, duygusal olarak ince düşünceli olmaları ile dikkat çekerler. Bu benzerlikler ve bakış açısının yakın olması, burçların birbirlerini daha iyi anlamasına ve ona göre davranmasına yol açar. Dolayısıyla; Yengeç ve Yay arasında iyi bir ilişkiden bahsedebiliriz.

Yengeç Burcu ile Yay Burcu’nun Aşk Hayatı

Yay Burcu’nun çoğu zaman kendisini gösterebilen kaprisli yapısı, Yengeç Burcu için zorlayıcı olabilir. Aşık olduğunca gözleri kör olan Yengeç Burcu her ne kadar ilişkinin başında, o ruh haliyle çoğu şeyi görmese de ilerleyen zamanlarda Yay Burcu’nu uyarmaktan çekinmez. Yay Burcu’nun çabuk sıkılabilen bir yapıya sahip olması ise aşk ilişkileri için olumsuz bir sonuçtur.

Yengeç Burcu ile Yay Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki burç, iyi arkadaşlık ve başlangıç dönemi güzel olan aşk, evlilikle ilgili konularda da sorun yaşanmayacağı anlamına gelmez. Yay Burcu’nun Yengeç tarafından sorumsuzlukla suçlanması muhtemeldir. Yengeç Burcu çok daha garantici bir burçtur ve sorumsuzluk konusunda aşırı hassas olduğu dönemler ön plana çıkabilir. Bu açıdan evlilik konusunda Yengeç ve Yay Burcu’nun anlaşabilmesi için ekstra çabaya gereksinim duyulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!