RuyaTabirleri.com

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Hassasiyet konusunda Balık Burcu ile benzerlikler gösterebilen Yengeç Burcu, kendisi gibi aynı burçtan Yengeç ile iyi anlaşabilir. Kendisini anlayacak ve istediği şekilde davranacak olan bir kişiye karşı ilgisi artan Yengeç, çok daha iyi bir iletişime hazır duruma gelecektir. Yengeç Burcu için geç Isınına ve geç soğuyan “deniz” benzetmesi yerinde olacaktır. İnsanlara zor güvenen ama güvendiği zaman da peşinden giden bir yapıya sahiptir.

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Aşk Hayatı

Yengeç Burcu aşk konusunda oldukça derin bir ilişki yaşar. Kendisini mutlu eden bir kişiye, yaptığı yanlışlara rağmen kredi tanıyabilir. İki Yengeç Burcu için aşk ilişkisi hakkında yapılacak olan en iyi yorumun, derin aşk şeklinde olabileceğini söyleyebiliriz. Aşkta kimi zaman kontrolü de kaybeden Yengeçler, çoğu zaman bu dönemde hayatıyla ilgili kararlarda yanlış ya da acele hareket edebilirler.

Yengeç Burcu ile Yengeç Burcu’nun Evlilik Hayatı

İki Yengeç Burcu ilişkisinin evliliğe dönüşmesi, bir Yengeç Burcu ile başka burç arasındaki ilişkinin evliliğe dönüşümünden oldukça kolaydır. İki Yengeç Burcu’nun birbirlerine olan güveni tam olur. Edebiyata olan yetenekleri ve sezgisel güçleri de, bu burçların ortak özelliklerinden olacaktır. Şatafattan da hoşlanan Yengeç Burcu için tutumlu yorumunu yapamayız. Aile ekonomisi konusunda iki Yengeç’in sıkıntı yaşayabileceğini söylemiş olalım. Yengeçlerin çocuk yetiştirmede, eğitim üzerinde fazla durması beklenebilir. Sık küsen ve barışan Yengeçler, evlilikte bunun gibi küçük sorunlar yaşayabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!