RuyaTabirleri.com

Rüyada Açık Giyindiğini Görmek

Rüyada açık giyindiğini görmek, bir sırrın ortaya çıkması demektir ve kişinin yıllardır sakladığı bir gerçeği söyleyerek hem kendisini, hem de başkalarını zor duruma düşüreceğini tabir eder. Aynı zamanda bir tanıdığa söylenen sözlerin ulu orta açıklanacağını, kişinin sırrının ifşa edileceğini, ayıbının yüzüne vurulacağını da tabir eder. Genç bir kız için açık giyinmek kendisini çekemeyen kişilerin hakkında ileri geri konuşmalar yapacağına, kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine delalettir. Evli bir bayanın açık giyindiğini görmesi eşinin ailesi tarafından eleştirileceği manasına gelirken, bir erkeğin açık giyinmesi ise, ailesinin sorumluluğunu yeteri kadar üstlenmediğini, rahatına düşkün olmasından dolayı harcamalarına dikkat etmediği için borçlanacağını işaret eder.

Rüyada Soyunmuş Olduğunu Görmek

Kişinin gizli bir düşmanının varlığına ifade edilir ve bu kimsenin rüya sahibinin açığını arayan, ona zarar vermek için bahaneler arayan biri olduğuna yorumlanır. Giysi giymediğini olmak günaha girmekle de ilişkilendirilir ve kişinin isteyerek yahut istemeden dini açıdan kendisine haram edilen durumlar içine gireceğine, sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine delalettir. Toplum içinde giysi giymediğini görmek, bulunulan çevrede yayılan dedikodulara, kişinin akasından konuşanların çokluğuna tabir edilir.

Rüyada Giysi Giymeyen Birini Giydirmek

Soyunmuş birinin üstünü giydirmek veya ona giyinmesi için kıyafet vermek, hata yapan bir tanıdığa yol göstermek, yanlışa düşen bir arkadaşı uyarmak yahut birini zor durumdan çekip çıkarmak manasındadır. Rüya sahibinin çevresine, sevdiklerine karşı duyarlı davrandığını, iyi kalpliliği ve merhametiyle pek çok sevap işlediğine alamet eder.

Rüyada Açık Giyindiğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişileri sıkan bazı düşüncelerin, birikimlerin ya da geçmişe ait yaşanmışlıkların varlığına, bu duygulardan kurtulmak istemeye yorumlanır. Açık giyinmek genellikle içinde tuttuğu sözleri sahibine iletmek, dertlerden, tasalardan kurtulmak, ferahlamak istemek demektir. Uzun süren hastalıklardan dolayı yaşanan rahatsızlığı ve ferahlama isteğini de ortaya koyar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!