RuyaTabirleri.com

Rüyada Açılmak

Rüyada açılmak, rüyayı gören kişinin yeni başlangıçlar yapacağı, yeni yollara gireceği ve farklı işler deneyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı çevreyi, mesleğini ve etrafındaki kişileri değiştirmeye karar vereceğine, kendisi için yeni bir yol çizeceğine, fiziksel olarak da bazı değişikliklere gideceğine işaret eder. Rüya sahibi yenilenecek, tazelenecek ve kendisini çok iyi hissedecek demektir.

Rüyada Denize Açılmak

Rüyayı gören kişinin sakinleşmeye, kafasını boşaltmaya, gerginliğinden, yorgunluğundan, umutsuzluklarından, yaşadığı acılardan ve kötü olayların etkisinden kurtulmaya ihtiyaç duyduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin bir süre herşeyden ve herkesten uzak olmak istediğine işaret eder.

Rüyada Tekneyle Denize Açılmak

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve keyifli günler geçireceği, doyasıya güleceği, gezeceği, istediği saatte uyuyacağı, istediği saatte uyanacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin özgürce geçireceği zamanlara alamet eder.

Rüyada Kayıkla Denize Açılmak

Rüyayı gören kişinin ferahlayacağı haberler duyacağına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, rahat edeceğine, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine delalet eder.

Rüyada Gemiyle Denize Açılmak

Rüyayı gören kişinin büyük hayalleri, beklentileri ve amaçları olduğuna, bunlara ulaşmak için çaba gösterdiğine, bu uğurda hiçbir zahmetten, zorluktan ve sıkıntıdan da çekinmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin uçsuz bucaksız düşleri olduğuna yorulur.

Rüyada Sandalla Denize Açılmak

Rüya sahibinin konser, sinema ya da daha farklı bir sosyal etkinliğe katılacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, günlük yaşamın ve iş hayatının gerginliğinden kurtulacağına tabir edilir ve rüyayı gören kişinin zevki sefa yaşayacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına rivayet edilir.

Rüyada Kapalıyken Açılmak

Rüyayı gören kişinin bir kararından döneceğine, attığı bir adımdan istediği mutluluğu, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına bu nedenle de yenilik yolunu seçeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!