RuyaTabirleri.com

Rüyada Adet Olmak

Rüyada adet olduğunu gören kişi dinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden uzak olan biri olarak tabir edilir. Rüyada bir erkeğin eşinin adet olduğunu görmesi hayatta yaşanacak zorluk ve sıkıntıya delalet eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yorum değişir ve dine bağlılığa delalet olunur. Rüyada adet olduğunu görmek doğru yoldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında günah olan şeyler yapma eğiliminde olmaya ve günah işlemeye de işaret eder. Rüyada adet olmak sağlık sorunlarına da delalet eder. Sağlıklı bir kişinin rüyasında adet olduğunu görmesi o kişinin hastalanacağına işaret ederken gebe bir kadının adet olduğunu görmesi dünyaya bir erkek evlat getireceğine işaret eder.

Rüyada Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Bir kadının rüyasında adet olduğunu görmesi hayırlıdır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmesi doğru yoldan ayrılarak kişinin zina yapmasına delalet eder. Bu kişi nikâhı olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girecek demektir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek iyi değildir, dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemeye işaret eder.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Rüyada karın ağrısı yaşayan kişi malını ya da parasını helal olmayan bir işe harcayarak, büyük bir maddi zarara uğrayacak ve sonradan çok üzülecek demektir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişi için üzüntü, keder, sıkıntı ve zorluk anlamına gelirken, toplum için de büyük felaketler olacağına işaret eder.

Rüyada Arkadan Kan Gelmesi

Rüyasında arkasından kan çıktığını gören kişi yanlış yoldan çıkacak ve sonunda doğru yolu bulacak demektir. Kan eğer rüya sahibine sürülürse helal olmayan parasını ya da kazancını elden çıkaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Adet Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (12 Aralık 2015 saat: 19:26)

  Ruyamda sirtimdan amelyat oldugumu goriyodum ve amelyata beni hazirlarken doktorlar adet oldugumu soyluyorlardi tabi o sira benr gordum adetimin gittigini ve bacagimda hafif kan lekelerini goruyodum o sira ayaga kalktim nolduysa sirtimi gordum kizarmis ve sismisti saskinlik icerisindeydim daha dogrusu

 2. dilo (21 Ekim 2015 saat: 10:30)

  Amcamin evinde düğün vardi herkez izliyodu uyniyurdu ben seyrediyordum sonra eve gidip dolaptan bir ayakabi kirem renkli dizin üstünde abiye aliyordum gizlice düğün gitmeye calisiyodum cadenin tm otasina gelirken uyandim baska rüya iki gecedir ruyada adet oluyorum kan goriyorum

 3. Gonca (21 Eylül 2015 saat: 09:54)

  Ruyamda okuldayken adet oluyordum. Ve eski okulumdaki hocam ben pedimi degistirirken tuvalete geliyordu. Normal hayatta o hocayla hic anlasamazdik ama ruyamda vok iyi anlasyorduk. Erkek olmasina ragmen onunde pedimi rahatca degistiriyordum. Bunun anlami ne olabilir ?

 4. Ebru (21 Ağustos 2015 saat: 18:53)

  Rüyamda ayrildigim ama cok sevdiğim adami surekli görüyorum. En son sakal tirasi olmuştu uzaktaydi döndü baba baktı ve uyandım ama sürekli ruyalarimda ki kolay kolay ruya gormem ve ne goruyosam hep karşıma çıktı ve bu site de anlamlarina baktim ve hep anlamlariyla ayni şeyleri yasadim

 5. Beyza (05 Temmuz 2015 saat: 23:31)

  Rüyamda evlenmiş olduğumu gördüm. Eşim benimle birlikte olmak istemiyordu. Ben de beni beğenip benimle olmak istemesi için siyah çamaşır giyerek eşime görünmeye çalıştım ama o hala uyuyordu. Ardından lavaboya gittim. Orda adet gördüm. İçeri girdiğimde amcan salonda oturuyordu. Beni öyle görmemesi için oturup elime yastık aldım ve gitmesi için çeşitli bahaneler uydurdum ama gitmedi. En sonunda koşarak odama gidip üstümü değiştirdim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,