RuyaTabirleri.com

Rüyada Afrika Görmek

Rüyada Afrika Görmek, hareketli bir hayata sahip olunacağının haberini verirken, kişinin vizyonu geniş, meraklı, bilime ve sanata önem veren biri olmasının avantajlarını iş yaşamında fazlasıyla göreceğini müjdeler. Başka bir ülke görmekle birlikte genellikle seyahat edecek olmayı, aniden gelişen yolculukları da ifade eder. Yeni insanlarla tanışılacak bir döneme girildiğini, farklı kültürlerde bulunmayı da bildiren rüya, rutin bir hayatın dışına çıkılacak, güzel, hareketli, maceralı bir dönemi ifade eder. Rüya sahibinin bu süreçte kendisini de farklı alanlarda yetiştirme, geliştirme fırsatı bulacağını delalet eder. Sabit fikirlilikten kurtulmayı, aile içinde herkesi birey olarak kabul edip, onların özgürlüklerine saygı duyacak şekilde hareket etmeyi, hem işte, hem de özel hayatta dengeyi yakalayarak mutlu olmayı tabir eder.

Rüyada Afrika’ya Gitmek

Uçakla Afrika’ya gitmek kişiye gelecek büyük bir iş teklifinin habercisi olduğu gibi, bu teklifin kabul edilmesi halinde tüm hayatın baştan sona önemli ölçüde değişeceğini delalet eder. Arabayla Afrika’ya gittiğini görmek, işle alakalı alınacak kişisel bir karar sonrası kendi iş yerini açmak anlamına gelir. Otobüsle tur halinde Afrika’ya gidildiğini görmek ise geleceğe yönelik tüm kararlarda hem aile, hem de arkadaş desteği alınacağını bildirir. Maceralı, keyifli bir hayatın habercisidir.

Rüyada Afrikalı Biriyle Tanışmak

Yakın zamanda hayat düzeninde bazı değişikliklerin yaşanacağına yorumlanır ve rüya sahibi için renkli, maceralı, heyecan verici günler yaşanacağını işaret eder. Bekar kişiler için karakterlerinin tam zıttı biriyle çok iyi bir beraberliğe başlayacaklarını, bu farklılığın ilişkilerini daha da sağlamlaştıracağını tabir eder.

Rüyada Afrika Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin dışa yansıttığı sert ya da soğuk mizacın tersine aslında insan canlısı, sıcak ve samimi birisi olduğunu ancak ilk başta bu özelliklerini yansıtamadığı için yanlış anlaşıldığını ifade eder. Macera seven, yeniliklere açık, başkalarının görüşlerine, yaşam şekillerine saygılı biri olunduğunu, demokratik tavırları ile kişinin sürekli takdir topladığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!