RuyaTabirleri.com

Rüyada Afrikalı Görmek

Rüyada Afrikalı görmek, rüyayı gören kişinin farklı dillere, ülkelere ve kültürlere çok meraklı olduğuna, görmediği yerlere gitme hevesi taşıdığına, özellikle de yeni coğrafyalara gitmeyi çok istediğine işaret eder. Rüya sahibinin dünya turu yapmak gibi bir hayalinin olduğuna, bunun her zaman aklının bir köşesinde canlı durduğuna, yeni insanlarla tanışmak ve yeni lezzetler keşfetmek istediğine alamet eder.

Rüyada Afrikalı Kadın Görmek

Rüyayı gören kişinin olağan ve durgun giden yaşamına renk katacak, eğlenmesine ve oyalanmasına bu sayede de yaşadığı kötü günleri unutturacak olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin daha önce yaşamadığı gelişmelerle karşılaşacağına bunun da kendisine çok iyi geleceğine yorulur.

Rüyada Afrika Kıtasını Görmek

Rüya sahibinin çok heyecanlanacağı, büyük beklentiler içine gireceği, yerinde duramaz olacağı ve içini de kıpır kıpır edeceği bir davet alacağına ve bu davete büyük bir memnuniyet ve mutlulukla icabet edeceğine, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına rivayet edilir.

Rüyada Afrika Görmek

Rüya sahibinin çok güzel ve büyük bir organizasyonda yer alacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin belki hayatı boyunca bir daha hiç unutamayacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Afrika Menekşesi Görmek

Rüyayı gören kişinin riskli bir işe gireceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine işaret eder. Rüya sahibi güvende olmayacağı girişimlerde bulunacak demektir.

Rüyada Zenci Görmek

Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre hayır bazılarına göre de şer demektir. Rüyayı gören kişinin moralinin bozulacağına, başarılarının azalacağına yorulurken bir yandan da tam tersi şekilde kabul edilir ve rüya sahibinin ferahlayacağına, rahatlayacağına ve huzur bulacağına alamet ettiği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!