RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaç Dalı Görmek

Rüyada ağaç dalı görmek, aile ile tabir edilir. Aile bireylerinin gerek evlilik, gerekse doğum yoluyla çoğalacağına ve sülalenin genişleyeceğine işaret eder. Torunlara, evlatlara, gelinlere, damatlara ve dünürlere işaret eder. Bir kişi eğer rüyasında dalların budaklandığını ya da çiçeklendiğini görürse o kişiye yakında evlat sahibi olacağı müjdesi verilecek demektir. Bu rüya aynı zamanda hayırlı ve yeni yuvalar kurmaya ve evlatlardan yana şanslı olmaya alamet eder.

Rüyada Ağaç Dalı Kesmek

Rüyada ağaç dalı kesmek, iyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Kişinin başının derde gireceği, işinin gücünün bozulacağı, malının ve parasının azalacağı bazı yollara sapacağı ve günah işleyeceği, ayıp yapacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ağaç Dalı Kırmak

Rüyada ağaç dalı kırmak da şerli olaylar yaşamaya işaret eder ve hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin bazı kişileri kıracağına, haksızlık edeceğine ve kendine küstüreceğine tabir edilirken bir diğer yandan da yaşanacak olan bir vefata alamet eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Dalı Görmek

Rüyada yeşil ağaç dalı görmek ya da yeşil yapraklı bir ağaç dalı görmek, rüya sahibinin hayatının güzelliğinden ve sahip olduklarının bolluğundan dolayı yaşamından razı geleceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine ve onlara harcadığı emeğin karşılığında onlardan vefa göreceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Yaprak Koparmak

Bir kişi rüyasında ağacın dallarından hala yeşil olan yaprakları kopardığını görürse rüyası, o kişinin tüm hayallerinin gerçekleşeceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, zenginliğinin artacağına ve geleceği için hayırlı olan bazı adımlar atacağına ve büyük projelere gireceğine işaret eder.

Rüyada Ağaçların Yaprak Açtığını Görmek

Rüyada ağaçların yaprak açtığını görmek, kişinin kendini hak yoluna ve inancına adayacağına ama dünyanın nimetlerini ve güzelliklerini yaşamayı da ihmal edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: