RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaç Gövdesi Görmek

Rüyada ağaç gövdesi görmek yapılan işlerde huzur bulacak olmaya alamettir ve yeni oluşumların, atılacak her türlü adımın da ifadesidir. Rüya sahibi için aklındakileri hayata dökme vaktinin geldiğini işaret ederken bekar kişiler için ev kurmak, aile olmak, evlenip çoluk çocuğa karışma isteklerinin gündeme geleceğini de bildirir. Kişinin kendi hayatını kurabilmek için aile büyüklerinden ayrılacağını, kendi işini kuracağını yahut çalışmak için başka şehirlere gideceğini de ifade eder. Ağaç gövdesi ne kadar büyükse kişinin ailesi o denli kuvvetli ve kalabalık olur. İnce bir ağaç gövdesi elindekilere sıkı sıkıya bağlanan kişinin her durumda kıymet bilen biri olduğuna tabir edilir. Kurulan bir işte kalabalık insanlarla çalışmak ve başkalarına da fayda sağlayacak, onlara iş verecek konuma yükselmenin ifadesidir.

Rüyada Ağaç Gövdesi Kesmek

Ağaç gövdesini kesmeye çalışmak ya da kesmek hayırlı yorumlanmaz ve kişinin yaptığı büyük ve önemli bir hata sonucu aile bağlarını koparacağını, bir anda kendisini kimsesiz ve yalnız hissedeceğine yorumlanır. Moral bozukluğuna, kedere neden olacak durumları tabir eden rüya, doğru bilinen yolun aslında kişiye zarar verdiğini, bu yoldan dönmediği takdirde ailesiyle arasının açılacağını, sevdiği insanların kendisine olan güvenini kaybedeceğini delalet eder.

Rüyada Çürümüş Ağaç Gövdesi Görmek

Aile ve akraba ilişkilerinin geri dönüşsüz şekilde bozulmaya başladığını işaret eden rüya, kişinin hareketlerinden kaynaklanan bir sıkıntıyla karşılaşacağına yorumlanır. Aile içinde muhalif seslerin yükselmeye başlayacağını ve kişiye karşı cephe alan kimseler yüzünden zor günler geçirileceğini de bildirir. Çürümüş ağaç aynı zamanda evlatlarından hayır görememek, onlarla iyi ilişkiler kuramamak yüzünden duyulacak üzüntüye de tabir edilir.

Rüyada Çürümüş Ağaç Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisiyle kalmayı sevmeyen ve ailesine karşı aşırı bir bağlılık içinde olan kimseleri ifade eder. Bu kişiler sevdikleri, anne ve babaları yahut çocukları için her türlü fedakarlığı gösteren, iyilik yapmayı seven, cömert kimselerdir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: