RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek, hak yolunu kaybetmek ya da hak yolundan uzaklaşmak olarak tabir edilir. Rüya sahibinin huyunun değişip, aklına kötülük düşmesine işaret eder. Daha önce hiç yapmadığı şeylere mail etmeye başlar. Hiç olmadık işlere girer, yalan yanlış yollara sapar ve doğru olmayan kişilerle hareket etmeye başlar. Rüyada ağaç kesmek, rüya sahibinin çevresindeki güvenini ve saygınlığını sarsacak işler yapmasına, ayıplanmasına ve gözden düşmesine işaret eder.

Rüyada Ağaç Kesildiğini Görmek

Rüyasında ağaç kesildiğini gören kişi bir kimse ile işbirliği yapacak demektir. Fakat bu iş Allah katında mübarek ve güzel bir iş değil bunun tam aksine hileli ve kötü iştir diye yorumlanır. Rüya sahibi, günahkâr olacağı ve toplum içinde küçük düşeceği bir işe bulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Görmek

Rüyada ağaç görmek, aydınlık, ferah ve mutluluk verici olayların yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibi, tüm zahmetinden ve çilesinden kurtulacak kalan ömrünü rahat yaşayarak geçirecek demektir.

Rüyada Ağaç Budamak

Rüyada ağaç budamak hane içindeki saadetin bozulmasına, aile bireylerinin birbirine karşı yaklaşımlarında ve konuşmalarında değişiklik olmasına ve tatsız günler yaşanmasına tabir edilir.

Rüyada Kesilmiş Ağaç Görmek

Rüyada kesilmiş ağaç görmek, istenmeyen olaylar yaşanmasına ve kötü haberler alınmasına delalet eder.  Rüya sahibi hiç hoşlanmadığı durumlara düşecek ve bunu günlerce kafasına takıp, uzun süre moral bozukluğu yaşayacak demektir.

Rüyada Meyve Ağacı Görmek

Rüya sahibinin rızkına delalet eder. Ağacın dallarının meyveyle dolu olması ve dalların ağırlıktan sarkması rüya sahibinin ekmeğinin bol olacağına ve ömründe hiç darlık görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Ağaç Görmek

Rüyada yeşil ağaç görülmesi, geleceğin parlak, istikbalin de açık olmasına tabir edilir. Bu rüya güzel, iyi ve hayırlı olan şeylere işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağaç Kesmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayşe alabay (30 Ocak 2014 saat: 20:41)

    rüyamda sevdiğim bi çocuk var sevgili değiliz ama seviyorum ben bülentimi o şimdi asker rüyamda bizim eve gelmiş şaşıryorum rüyamda beni görmeye geldiğine normalde gelmez çünkü oturuyoruz ben ona bi şeyler hazırlıyorum ikram için sonra bülentimm balkona çıkıyor babamda o sıra evin bahçesi ile ilgileniyor bülentim balkona çıkıyor bende hemen ne yapıyorsun babam görücek bu şekıl senı çok kızar sana deyip odaya alıyorum daha sonra ondan künyesini istiyorum bana verirmisin künyeni bendekinide sana veririm bende yaptırmıştım künye diyorum oda hayır veremem diyor ısrar ediyorum ama vermıyo sonra gıdıyo ben hiç istemiyorum gitmesini ertesi gün bize tekrar geliyor abim yemeğe davet etmiş çok seviniyorum arkadaşlarmış rüyamda abimle gerçek hayatta birbirlerini tanımıyorlar ama çok mutlu oluyorum ben ne güzel anlaşıyor ailemde bülentimi çok sevdi diyorum anneme soruyorum çok beyefendi çok ıyı değil mi diyorum annem evet kızım diyor ama annem sevdiğimi bilmiyor rüyamdada gerçek hayattada abimin arkadaşı olarak efendi dediğimi biliyor sonra dışarı çıkıyoruz hep birlikte komşunun ağacı kesiliyor sadece kesilmiş olarak gördüm ağacı komşu üzülüyor ağacım kesmek zorunda kaldık diye ama yüzünü net görmüyorum komşunun falan ortalık karanlık sonra uyanıyorum işte hayırdır inşallah diyorum ve yorumunuz için teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,