RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyada ağaç sulamak, hayır işlemeye, sadaka vermeye veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye işarettir. Bu rüyayı gören kimse insanlara faydalı işlerle meşgul olur ve bu işler sonucunda büyük bir sevap kazanır. Böyle bir rüya genellikle dünya hayatında iyi bir isimle anılmaya, dini açıdan derecenizin yükselmesine neden olacak eylemlerde bulunmaya ve insanların hoşuna gidecek hareketler yapmaya işarettir. Rüyada yeşil ve büyük bir ağacı sulayan kişi, hiç beklemediği bir şana ve şöhrete sahip olur. Bu rüya ün kazanıp, herksin takdirini toplayacağınıza ve hayat boyu sürecek bir rahatlığa ve ferahlığa kavuşacağınıza delalet eder. Rüyada suladığı ağacın büyüdüğünü gören kişinin çok hayırlı ve iyi bir evladı olur; ileride anne babasına büyük ikramlarda ve ihsanlarda bulunur.

Rüyada Ağaç Sulatmak

Rüyada başkasına ağaç sulatmak, büyük bir işe girişip emrinde birtakım insanları çalıştırmaya, hayra vesile olmaya, insanların doğru yola erişmelerini sağlamaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi dünya hayatında sadece kendisi için değil diğer insanların mutluluğu ve huzuru içinde çalışır ve onlara her konuda yardım eder. Aynı zamanda bu rüya yakında çalışmalarınızın meyvesini yiyeceğinizin ve büyük bir mevkiye ulaşacağınızın göstergesidir.

Rüyada Ağaçların Sulanıp Büyümesi

Rüyada ağaçların sulanıp büyümesi ve serpilmesi, bazı konularda şansın sizden yana olacağının; hiç beklemediğiniz yerlerden iş teklifi alacağınızın ve bu durumun sizi mutlu edeceğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kimse, kendisinin yanında başka insanlara da vesile olur ve onların rahat bir hayat sürmelerini sağlar. Aynı zamanda bu rüya büyük bir iyilik yapacağınızın ve bu iyilik sonrasında hem dünyada hem de ahrette rahat edeceğinizin göstergesidir.

Rüyada Ağaç Sulamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ağaç sulamak, genellikle sizin hayırsever ve sıcakkanlı bir kimse olduğunuza; çevrenizdeki her canlıya duyarlı davrandığınıza işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağaç Sulamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Eyup (24 Mayıs 2016 saat: 19:00)

    Rüyamda ağaç sulamaya çalışıyorum çok istekliyim ağaç olmayan yerde ağaç çıkmış dallanmış kuyudan sulamak için kuyuyla uğraşıyorum motor arızalı diğeriyle değiştirmeye çalışıyorum ve hocanın evine gidiyorum hocanın kızı bn ve birkaç kişi var akşam oluyor ve hala sulayamadim yarına kalsın diyoruz cep telefonu görüyorum hocann kizinda. Sizden ricam yorumlar mısınız siz şimdiden Allah razı olsun

  2. Aynur (25 Temmuz 2015 saat: 11:17)

    Merhaba, ben dün gece istihare etdim ve yatdim. Rüyamda bir kaç tane fideleri suladığımı gördüm. Fidelerden biri ceviz, diğeri ise şeftali idi. Rüyada kendi-kendime düşünüyordum ki, ben bu şeftali ve ceviz çekirdeğini bir kaç yıl önce buraya atmışdım. İnanmazdım ki, onlar fide olur. Ve hepsini suladım. Yanında üzüm ağacı da vardı onu da suladım. Bu kadar. Bu rüyanın yorumunda bana yardımcı olurmusunuz? Önceden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,