RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaca Çıkmak

Rüyada ağaca çıkmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin özellikle de meslek hayatında çok iyi noktalara geleceği, büyük başarılar göstereceği, başarıları ile ailesini gururlandıracağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin geleceğinin çok parlak olacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine tabir edilir. Rüyada ağaca çıkmak, herkesin arzu ettiği bir yaşamın sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Ağaca Çıktığını Görmek

İlerlemeye, gelişmeye ve kalkınmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hem öğrencilik hem de meslek hayatında her zaman önde olacağına yorulur ve rüya sahibinin yapacağı ticarette rekabet edilemez kimse konumuna geleceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Yeşil Ağaca Çıkmak

Uğur olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin helal yollardan ekmek yiyeceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına işaret eder. Hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya alamet eder.

Rüyada Korkudan Ağaca Çıkmak

Rüyayı gören kişinin korkularından ve üzüntülerinden kurtulacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine ve güzelleşeceğine işaret eder. Bu rüya, kurtuluş olarak değerlendirilir ve rüya sahibi için hayırları gösterdiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yüksek Ağaca Çıkmak

Ün, nam ve makam sahibi olmaya yorulur. Rüyayı gören kişinin toplumda itibarını arttıracağı kadar önemli işlerin altına imzasını atacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, bu sayede hem kariyerinin hem de kazancının garanti olacağına tabir edilir.

Rüyada Kuru Ağaca Çıkmak

Rüya sahibinin bilge kimse haline geleceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağaca Çıkmak İle İlgili Rüyalar;

 1. cem (04 Aralık 2014 saat: 19:39)

  rüyamda beraber olan 3 kişi benden uyusturucu(hap) istiyordu bende yok bnm işim olmaz dıyıp gıdıyodum sonra fıkır degiştirip adamların yanına gittim tam dedım verin parayı ben alıp geliyim dedım düşüncem parayı alıp ustunden bıraz kar alıp adamlara istedıklerini vermek sonra bi ağacın dalına cıkıp ilk birinden sonra birinden alıyorum parayı alıyorum hem kağıt hemde bozuk para şeklinde 3üncü kişide bizi yukardan izliyor ama agaçda deil. sonra adam bana afgan macunu gösteriyor bende inanmayıp o hamurya dıyorum sonra ye de gör dıyorlar bende elıme alıyorum afgan macunu dıyorlar bakıyorum dogru biraz istiyorum bi yumruk kadar koparıp alıyorum sonrada rüya bitiyo

 2. basak (15 Eylül 2014 saat: 15:45)

  bende ruyamda yapriksiz agaca ciktim bir kadinla beraber ordan denizi seyrediyordum denizin alti gorunuyordu yemyesildi deniz besberrakti ay neguzel dedim icinden gecmism sonra indim birne bisey demek icin indim ikikadin denizin icinde duruyormus kenrda bende onlara bisey derken bende denizin icine girvermism islanmism herkes guluyordu alay ediyordu ustum islandi diye bende ne var kurur birazdan diyorum bu neye gelir anlamdim dogrusu .ama ustumdeki kiyafet corabimin rengi siyahti etekte kisaydi neye gelir anlamdim eger yorum yaparsaniz sevinirm

 3. suphi (01 Nisan 2014 saat: 14:05)

  Çok yüksek bir ağaçta buldum kendimi. Kavak ağacı şeklinde idi ancak armut toplamak için çıkmıştım. O kadar yüksekti ki aşağıya baktığımda ödüm kopuyordu ve inmeye cesaretim yoktu. Derken ağaç devrilmeye yana yatmaya başladı. Daha da korktum. Ancak ağaç usulca yana devrilirken başka bir ağaca yaslandı. O ağaç direk gibi dalsız bir ağaçtı ve ben kayarak kolayca indim. Sonra insanları ağacın devrileceği konusunda uyardım ve br çok çocuğun hayatını kurtardım. Sonra son derece olgun armut ve değişik meyveler toplayarak ceplerimi kucaklarımı doldurduğumu hatırlıyorum.

  tabir olarak muhtemeln ağaçtan inmek 2 ay sonra müdürlüğü bırakacağıma delalet olablir. Bunu önemsemiyor olmam ağaçtan kolay inmeme delaet olabilir. Çok yüksek olması ya terfi alacağıma, yada bulunduğum müdürlük konumunu hiçbir zaman önemsemedim,ona delalettir. Çünkü terf aıyorum ancak bunu isteyerek değil de lanet olsun şu olacağına ben bari olayım şeklinde . Armutun henüz mevsimi olmadığı için üzüntü yada hastalık getirmesi gerek. ama olgun ve leziz armutlar evlilik, para habercisi. para beklemiyorum . evlilik olabilir. her halikarda toplum içinde sarsılmaz bir makama geleceğimin habercisiymiş. hayırlısı

 4. tuğçe (28 Şubat 2014 saat: 12:04)

  rüyamda kuru yüksek bir ağaca tırmandığımı gördüm bir arkadaşımla sonra bana siyah kutu bir içinde kuru gül getirildi hemde 2 defa…ağlıyodum hamile olduğumu öğrendim ama sözde sevgili olduğum insanla değil başka kötü bir adamdan hamileydim anneme söyledim aldırmak istedim çocuğu ama aldıramadım bir türlü hep gizli gizli ağlıyodum çocuğu aldıramadım diye başkaları öğrenmesin diye saklıyoduk ama öğrenmişlerdi bizde yalnlıyoduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,