RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaçlar Görmek

Rüyada ağaçlar görmek, farklı şekillerde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören kişinin canlı ve taze ağalar görmesi şifa, kazanç, mutluluk ve huzur demektir. Rüya sahibinin kurumuş ve ölmüş ağaçlar görmesi şer olarak kabul edilir ve şansızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır. Rüyada meyve dolu ağaçlar görmek bolluk, bereket, geniş rızık ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Ağaçlar Arasında Yürümek

Rüyayı gören kişinin stresli, kötü ve zor günlerden kurtulacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet edilir ve hayırlara alamet ettiğine yorulur.

Rüyada Ağaçlar İçinde Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarını, dertlerini ve sorunlarını geride bırakacağına, fakirlikle geçen zamanlarından kurtulacağı, garanti olacak kazanca ve rızka sahip olacağı bu sayede başı ağrımdan, beli bükülmeden ve gülen yüzü solmadan yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaçların Kesilmesi

Rüyayı gören kişinin uykusunda yeşil ağaçların kesildiğini görmesi, başarılarının, kazancının ve de mutluluğunun azalacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin uykusunda solmuş ve ölmüş ağaçları görmesi de hayatındaki engellerin, aksiliklerin ve sıkıntıların son bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Ağaçların Çiçek Açması

Rüyayı gören kişinin yaşamının güzelleşeceğine, korkularının yok olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine delalet ederken aynı zamanda rüya sahibinin kendisine hayır, rızık ve kar getirecek işlerde büyük başarı ve getiri elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Ağaçların Yürümesi

Rüyayı gören kişinin kendisine hayır getirmeyecek girişimlerde bulunacağına, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine bunun da kendisi için büyük bir hayal kırıklığı olacağına alamet eder.

Rüyada Ağaçların Devrilmesi

Rüyayı gören kişinin uğursuzluklarla, melanetlerle ve musibetli olaylarla karşılaşacağına, yıkılacağına, üzüleceğine ve gözyaşı dökeceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağaçlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. beste (17 Kasım 2014 saat: 21:46)

  merhaba,gecen gece ruyamda tanidigim fakat suan hatirlamadigim bir bayanla yine tanidigim bir bayanin evine misafirlige gidiyoruz.fakat hic bilmedigimiz arsa koy gibi bor yerden monobuse biniyoruz.daha sonra oraya variyoruz oturuyoruz.daha sonra bir anda lendimi yine o bayanla cadde ustu cok guzel bir evde buluyorum guya o ev benimmis ama ben o anda ogreniyofum.evin icini gezdiriyorum bayana boydan boya camli ferah bir ev.daha sonra kendimi bir amcayla beraber evin arkasinda cok guzel bir bahcede buluyorum.amcaya bahcemi gezdiriyorum buralar benim amca diyorum bir suru degisik meyveli cesit cesit meyve agaclari var.istersen koparip ye diyorum yok kizim yemiycem diyor.sonra uyaniyorum.bu ruya ne anlama geliyor acaba ? tesekkurler

 2. serpil (28 Nisan 2014 saat: 12:46)

  Genelde rüyalarım hep bişiy anlatır bana bazıları ertesi gün olur bazıları bi mesaj iletir bana bunu hep yaşarım ama 2 gündür gördüğüm rüyaların tabirine çok ihtiyacım var. Ben bir karar verme sürecindeyim. Ve mutlaka bana bi mesaj bu rüyalar ama bir türlü çözemedim. Size rüyalarımı anlatayım kısaca,
  1. gece
  Birbirine paralel birsürü ağacın arasında idim. Yerler dahil heryer ağaçlar bütün yeşildi. Birde ev vardı ağaçların ardında. Sanki bir köy yeri gibiydi baktığım heryer yeşil ve ben mutluydum. Sonra yerde bir hortum vardı ağaçlar tepelerine gelecek şekilde savurarak yıkama yaparak sulamak istedim ve yaptım.
  suladım sonra güneş çok kavurucu olduğundan ağaçlar alev aldı meğer su değil benzinmiş hortumdan gelen. Sonra bi arkadaş bana yardım etti ağaçları söndürdük yanmadı hala güzelerdi ama tepeleri hasar aldı. Sonra eve doğru yürüdüm etrafda baya insanlar vardı ama ben konuşmadım kimse ile evin yanında yada evin içinde idim sonunu hatırlamıyorum.
  2. gece
  Bi denizin içindeyim bi teknede. yine insanlar var etrafda ama ben tekne kenarından denize bakıyorum alabildiğine mavi. sonra denize atlamak istiyorum ve atlıyorum ama dibi gözükmüyor bana doğru yaklaşan bi köpek balığı yada başka bir balık belki zararsız bilmiyorum yüzüyor. Sonra korkup tekneye yüzüyorum ama baktığımda görmüyorum gitmiş balık. teknede yine bi arkadaş bana yardım ediyor.
  İki gün üst üste görüdüğüm bu rüya bana bişiy anlatır gibiydı. Ortak şeyler var. yeşiller-maviler , karartılar sonra bi arkadaş ve başında mutlu oluşum ortasında bi endişe ve ardından bı durağanlık.
  Rüyamın tabiri konusunda yardımcı olabilir misiniz ?
  Çok teşekkür ederim
  Serpil

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,