RuyaTabirleri.com

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak

Rüyada ağaçtan meyve toplamak, genellikle hayra, güzelliklere ve berekete, kişiye ulaşacak hayırlı bir işe, murada ermeye, karşınıza çıkacak güzel fırsatlara, iş hayatında mutluluğa ve sevince, rahat bir hayat sürmeye, para kazanmaya veya mal elde etmeye işarettir. Böyle bir rüya gören kişi hiç beklemediği bir yerden gelecek bir haberle veya yaşayacağı bir havadisle sevinir. Meyve genellikle dünyalıktır. Onu toplayan kişi bolca dünyalık elde eder. Aynı zamanda rahatlık ve ferahlıktır. Dünya ve ahiret hayatında mutluluktur. Rüyada ağaçtan taze ve olgun meyveler toplayan kişinin eline yüklü bir miktarda para geçer. Bu rüya aynı zamanda yeni bir işe girme anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ağaçtan Çürümüş Meyve Toplamak

Bu rüyayı gören kişi kendisine fayda vermeyecek ameller peşinde koşturur durur. Çürük ve kokmuş meyve genellikle haram kazanç veya maldır. Ağaçtan onu toplayıp yiyen kişi hayırlı olmayan bir kazanca ulaşır veya eline bir miktar haram mal geçer. Aynı zamanda böyle bir rüya yakında hiç istemediğiniz işleri yapmak zorunda kalacağınızın habercisi de olabilmektedir.

Rüyada Ağaçtan Elma Toplamak

Rüyada ağaçtan toplanan elma güzel rızık ve uzun ömürdür. Elma toplayıp onu yiyen kişi şifa bulur ve sıhhat kazanır. Sağlık ve esenlik içinde olma anlamlarına da gelmektedir. Elma genellikle ömre delalet eder. Bu nedenle bu rüyayı gören kişinin rahat ve uzun bir ömrü olur. Elma toplayıp dağıtmak ise çok para sahibi olup ihtiyaç sahiplerine verme anlamındadır.

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada ağaçtan meyve toplayan kişi, huzur arayışında ve rahat bir hayatın özlemindedir. Bu rüya genellikle iç dünyanızdaki rahatlama isteğini yansıtmaktadır. Aynı zamanda doğaya ve tabiata karşı ilginizi ve sevginizi de göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ağaçtan Meyve Toplamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Mahsun Yaşar (27 Ağustos 2016 saat: 07:42)

  Mahsun Yaşar 27Ağustos cumartesi saat7:31 merhaba lar ben rüyamda annem güle gideceğiz ben kendi bah cem de büyük kocaman turuncu bir meyve kopardım esim bana dediki daha büyük kopar ben elindekini beyendim eşim daha büyük kopardı sonra annem hastane gibi biyerde y di annemin yanın da hasta vardı birde refakat cı ben ve arkadaş ım koltukta oturuyor duk arkadaş ıma kal ordan dedi bende hala dedim orda kavga başladı biz birbirimize girdik rüyam neye yorumlanıyor anlatırsanız sevinirim

 2. zahide (19 Haziran 2016 saat: 15:48)

  Rüyamda aynı ağaçtan hem dut hem de incir toplayıp yiyordum. Meyvelerin her biri iri ve çok tatliydi. Ilk başta farklı birinin ağacından topluyordum meyveleri sonrada ağaç birden evimdeki mutfakta belirdi ve meyveleri toplayıp yemeye devam ettim.

 3. Mustafa daş (19 Ekim 2015 saat: 06:32)

  Merhaba rüyamda eski iş arkadaşıyla birlikteydik ve onun aileside vardı bir çok ağaç vardı meyveleri toplanmış. Lakin bi kaç tane ceviz ağacı vardı meyvesini bulmak çok zor olmasına rağmen aynı ağaçtan hem limon hem elma hemde fıstık topladım ekseri limon çoktu ve elma . diğer meyveler azdı ama bütün meyveler aynı agactaydi ağaca tırmanıp topladım aşağı inip alt dallarından da topladım … Ruyami yorarsaniz sevinirim…

 4. mehmet emin özel (23 Temmuz 2015 saat: 07:02)

  Merhabalar.
  Rüyamda denize akan berrak nehir görüyorum. Ve nehrin için de yüzen balıklar o sırada keşke yanımda balık ağı olsaydı die düşünüyorum . Nehrin yaninda ağaçtan meyve toplayan bi asker görüyorum ve bende o ağaçtan meyve toplamaya başlıyorum. Rüyammi yorumlarsaniz çok sevinirim.
  Teşekkürler

 5. Songül (12 Haziran 2015 saat: 12:20)

  Rüyamda ağaçtan meyve topladım komşumuz ağacından sonrasında annem çok toplamının bitane alsaydin diyordu sinirlendim topladığı meyveleri attım birinde yedim topladığı meyveleri çocuklarıma toplanmıştır kalanını dagiticaksin ama anneme sinirlendim için soyleyemedim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,